Barcelona rigjen fitoren, mund Villarreal
25/09/2019 14:17
Juventus pa Ronaldon, bardhezinjtë mundin Brescian 2-1
25/09/2019 14:14
Inter-Lazio, ja ndeshjet që do të zhvillohen sot
25/09/2019 07:58
Ministri italian paralajmëron dënime të ashpra për thirrjet raciste në stadiume
25/09/2019 04:14
Juventus përmbys Brescian e Balotellit dhe merr kryesimin e Seria A
25/09/2019 00:28
Dëmtohet Messi, Barcelona nuk shijon fitoren kundër Villareal
24/09/2019 23:53
Tërmeti s’e ndali Superligën/ Skënderbeu mundi Teutën, panik në Partizani – Bylis
21/09/2019 23:49
Video/ Tërmeti ndërpret ndeshjen Partizani-Bylis, shikoni pamjet
21/09/2019 19:23
Milan-Inter, ja kush është favorit për fitoren sipas basteve
21/09/2019 07:51
Ylli i Napolit në radarin e gjigandëve të Europës
21/09/2019 06:37
Tatuazhet dëmtojnë futbollistët/ Studimi: Boja ul ndjeshëm performancën
21/09/2019 00:44
E rëndë, qëllohet për vdekje futbollisti hollandez
20/09/2019 23:34
Europa League/ Fitojnë pretendentët, njihuni me rezultatet e të gjitha ndeshjeve
20/09/2019 00:45
Kastrioti-Egnatia/ Gjyqtari goditet me shpullë, polici nuk reagon
19/09/2019 23:41
Dinamo Zagreb shkatërron Atalantën, ja çfarë note merr Gjimshiti
19/09/2019 07:36
PSG-Real Madrid/ Hazard dështim, Di Maria ‘Man of the Match’
19/09/2019 07:20
Nuk është Ronaldo, ja kush shpallet lojtari i ndeshjes në Atletico-Juventus
19/09/2019 00:40
Champions League/ PSG turpëron Realin, Atletico tregon forcën ndaj Juves
18/09/2019 23:52
Griezmann dhe Messi dështim, ja kush është më i miri në Dortmund-Barcelona
18/09/2019 01:13
Napoli-Liverpool/ Meret shpallet lojtari i ndeshjes
18/09/2019 00:36
Champions League/ Napoli mposht kampionët, Barcelona ngec në Dortmund
17/09/2019 23:57