Juventusi, nga mbrojtje e hekurt në sulm vrastar
26/10/2017 17:09
FIFA, risi për Botërorin: Transmetim “Ultra HD”
26/10/2017 17:03
Balotelli nuk bind Italinë, mbetet jashtë “play off”-it
26/10/2017 16:57
Karsdrop, sërish në infermieri. Roma, 14 dëmtime në 3 vite
26/10/2017 15:01
Insigne pi kafe para ndeshjes, Hysaj i prish “rehatinë” (VIDEO)
26/10/2017 11:01
Barcelona do rinovojë mbrojtjen, synon lojtarin e Napolit
26/10/2017 10:45
Mihajloviç: Stop demokracisë, tani vendos unë
26/10/2017 00:21
Dygolësh i Sadikut, Legia hipotekon kualifikimin
25/10/2017 23:34
Juventus “nderohet” nga VAR, 4-1 kundër Spal
25/10/2017 22:59
Milani rikthehet tek fitorja, Napoli rimerr kreun
25/10/2017 22:51
Lorik Cana, ambasador i Grassroots-it për Shqipërinë
25/10/2017 22:05
Grezda tjetër gol, mesfushori në superformë; Osijeku fluturon në Kupë
25/10/2017 21:19
U17 shkatërron Lihtenshtejnin në “Selman Stërmasi”
25/10/2017 20:43
Bayern ka zgjedhur Tuchel për sezonin tjetër
25/10/2017 18:30
Marco Reus kërkohet nga United dhe Arsenal
25/10/2017 13:15
Koreografi frikësuese, Dortmundi i shpartallon (Video)
25/10/2017 13:07
Messi i gjakosur, ISIS kërcënon Botërorin e Rusisë
25/10/2017 12:56
Kupa e Mbretit, Deulofeu udhëheq Barçën drejt fitores
25/10/2017 10:55
Kur Allegrin e shkarkonte Spali…për vetëm 1 orë
25/10/2017 10:44
Interi kryesues, Spalletti: Jam i lumtur; Icardi: S’duhet të rrezikojmë
25/10/2017 10:28
Privilegjet që gëzon Neymar dhe që bezdisin shokët e skuadrës
25/10/2017 10:18