Bayern Munchen, Muller: Paris SG është një ekip i mbivlerësuar
06/12/2017 17:14
Kritika e ashpër e Lampard: Ai “fle gjumë” gjatë ndeshjeve të Chelseat
06/12/2017 16:20
Ylli brazilian do të tërhiqet nga futbolli në 2018-n
06/12/2017 16:04
“Topi i Artë”, Holanda e Gjermania triumfueset e mëdha
06/12/2017 15:00
Para Liverpulit, doktoresha u ndalon seksin lojtarëve të Spartakut
06/12/2017 12:38
U eleminua, Atletico humbet 30 mln Euro
06/12/2017 12:26
Sytë nga Interi, Mou kërkon Joao Marion
06/12/2017 11:43
Roma rrezikon Bajernin ose Realin, Juve City-n, PSG-n ose United
06/12/2017 11:19
4 ndeshje pa pësuar, mbrojtja e Juventusit bind para Interit
06/12/2017 11:11
Mourinho s’e beson Guardiolan: David Silva do të luajë
06/12/2017 10:57
Trajneri i Sportingut thërret Messin: Xhuxhi, xhuxhi! (Video)
06/12/2017 10:56
Mbappe hyn në histori
06/12/2017 09:32
David Silva rrezikon të humbasë derbin e Manchesterit
06/12/2017 05:25
Nderohen edhe arbitrat e Superiores, çmim për më të mirin
06/12/2017 02:32
Barça e Juventus, fitore të njëjta dhe kualifikim
05/12/2017 22:48
Atletico jashtë Champions, kalon Roma dhe Chelsea
05/12/2017 22:38
PSG dorëzohet në “Allianz Arena”, triumfon Bayern
05/12/2017 22:37
Champions, kualifikohet Baseli i Taulant Xhakës
05/12/2017 22:35
Kukësi, tension për rezultatet. Protagonistët: Çështje e brendshme, debate normale
05/12/2017 20:02
Gullit, Del Piero dhe 8 legjenda pasurojnë “Hollin e Famës” në Itali
05/12/2017 17:58
Botërori i Klubeve, Reali sërish pretendent në Abu Dhabi
05/12/2017 17:16