Strakosha më i miri në Itali, i dyti në Europë
30/11/2017 11:50
Bierhoff: Emre Can? Me 60% tek Juventusi
30/11/2017 10:07
Reali do Icardin që në janar, Perez gati të paguajë
30/11/2017 02:48
PSG-ja fiton dhe shkon +10 nga Marseja
29/11/2017 23:18
Premier League, të mëdhatë nuk gabojnë
29/11/2017 22:57
Shantazhoi lojtarin e Milanit, këngëtarja shqiptare rrezikon burgun
29/11/2017 21:57
Barcelonës i shkëlqen edhe stoli (Video)
29/11/2017 21:33
Kupa e Shqipërisë, Tirana mposht 2-0 Vllazninë
29/11/2017 20:01
“Klasikja” për Kupën e Shqipërisë rikthen “Fanatics”-at në stadium
29/11/2017 18:32
Borussia Dortmund kërkon trajner, Luis Enrique në shënjestër
29/11/2017 17:50
Dorëzohet më në fund! Ibra do të bëjë operacion hundën
29/11/2017 17:19
Botërori i Klubeve ndryshon format nga viti 2021
29/11/2017 16:30
Kupa e Shqipërisë, triumfojnë të mëdhatë
29/11/2017 16:07
Neymar “show”, Moutinho me këmbë e duar për ta ndalur (Video)
29/11/2017 14:25
Botërori “Rusi 2018”, mbyllet faza e parë e shitjes së biletave
29/11/2017 13:47
Napoli-Juve, sfida e një miliard eurove në Serie A
29/11/2017 13:42
Mungesa golit, Mourinho: Këpucë të reja për Lukakun
29/11/2017 13:25
“Hungërima e luanit” Insigne, tatuazhi i ri i sulmuesit
29/11/2017 13:21
Kupa e Shqipërisë, sot përballen Tirana dhe Vllaznia
29/11/2017 12:33
Lewa kundër Ancelottit: Dëmtimet prej stërvitjes së tij
29/11/2017 12:25
Sneijder braktis Balotellin, destinacioni larg Europës…
29/11/2017 11:44