Bazeli U19 i Peços kualifikohet në Championsin e të vegjëlve
05/12/2017 16:25
Debutim “shokues” i Cristiano Jr. në Instagram: Faleminderit idhulli im…Messi!
05/12/2017 15:54
Pseudonimet më të famshme të futbollistëve (Foto)
05/12/2017 15:33
Dortmund-Aubameyang në krizë. Gabonezi “harton” planin e arratisjes?
05/12/2017 14:19
Lewandowski: Bayern synon “tripletën”. Ëndrra ime, Rally i Dakarit
05/12/2017 14:02
Derbi i Italisë dhe derbi Icardi-Higuain
05/12/2017 13:08
Manchester humbet Pogba për 3 ndeshje
05/12/2017 13:04
Messi do të paguhet sa dyfishi i Ronaldos
05/12/2017 13:02
Drejtor te Partizani? Olsi Rama nuk e mohon
05/12/2017 11:57
Sterling, në kërkim të një aventure në Spanjë
05/12/2017 11:00
Topi i Artë do të dorëzohet në Kullën Eiffel
05/12/2017 08:25
Perez takon Zidane, i premton ndërhyrje në merkato
05/12/2017 04:52
“Arena Kombëtare” nis të marrë formë
04/12/2017 19:38
Icardi “refuzon” Realin: Jam i pari si golashënues, të parët në Serie A
04/12/2017 19:01
Tifozi e ekzagjeron, me makinë në fushën e lojës (Video)
04/12/2017 18:32
“Hienat” i marrin makinën luksoze Balotellit (Video)
04/12/2017 17:11
Superiorja, java e 14 luhet të shtunën e të dielën
04/12/2017 14:52
Flamurtari nuk përfiton, ndalet në barazim nga Luftëtari
04/12/2017 14:51
Lojtari i Cityt, tatuazh me trofetë e fituara me Realin
04/12/2017 14:03
Argjentinë, vandalizohet statuja e Messit
04/12/2017 13:46
Olsi Rama “fillon” shkollën…për drejtor sportiv!
04/12/2017 13:43