Australia, skuadra e 31 e Botërorit, mundi Hondurasin
15/11/2017 12:27
Drogba, lamtumirë futbollit në 2018-n
15/11/2017 11:42
Wenger: Unë trajner kombëtareje? Ndoshta në të ardhmen
15/11/2017 11:36
“Mungesa e Italisë, më e madhja në historinë e Botërorëve”
15/11/2017 08:21
Insigne: Ndjesë publikut, por të gjithë dhanë maksimumin
15/11/2017 00:48
Dëmtohet Sabien Lilaj, 3 javë larg fushave
14/11/2017 23:29
Sadiku rrëfen ndryshimin mes Panuccit dhe De Biasit
14/11/2017 23:14
Gjermania shpëton në fund, barazim 2-2 me Francën
14/11/2017 22:54
Danimarka “pret biletën” për në Rusi (Video)
14/11/2017 22:47
Rusia dhe Spanja “hapin” portat (Video)
14/11/2017 21:47
Argjentina turpërohet nga Nigeria. Përmbysje nga 2-0 në 2-4
14/11/2017 19:50
Formacioni i yjeve jashtë Botërorit (Foto)
14/11/2017 18:12
Ventura “premton dorëheqjen”, më pas tërhiqet nga dorëheqja
14/11/2017 17:25
Edson “gjashtëgishtëshi”: Jam si të gjithë portierët e tjerë
14/11/2017 13:33
Qeni hyn në fushë dhe rrëzon futbollistin! – VIDEO
14/11/2017 12:01
Suedia në Botëror, po Ibrahimoviç do të jetë në Rusi?
14/11/2017 11:58
Italia jashtë Botërorit, jehona në mediat europiane
14/11/2017 11:30
Festa e çmendur e suedezëve në “San Siro” – VIDEO
14/11/2017 10:38
Ventura i zhgënjen të gjithë: Nuk jap dorëheqjen
14/11/2017 00:46
Dëshpërimi i italianëve, në foto
14/11/2017 00:31
De Rossi shpërtheu ndaj stafit: Si të futem unë, na duhet fitorja – VIDEO
14/11/2017 00:20