Prurja më e re e Kombëtares: Kam qarë kur mora ftesën!
06/11/2017 18:17
Qaka, prurje e re në Kombëtare, zëvendëson Abrashin
06/11/2017 17:51
West Ham shkarkon trajnerin Slaven Bilic
06/11/2017 14:25
“Thatësira” e CR7, Zidane: Portugezi dha asistin te goli i Iscos
06/11/2017 14:18
Juve-Ndrangheta, Napoli-Camorra. Hetimet për “biletat falas” ndaj mafiozëve
06/11/2017 13:06
U21, Bushi: Synojmë vendin e dytë. Pa frikë ndaj Irlandës së Veriut
06/11/2017 12:49
Evra, “armik i popullit” për tifozët e Marsejës
06/11/2017 12:43
Futbolli “humb” një mjeshtër. “Arkitekti” tërhiqet përfundimisht
06/11/2017 12:17
Gjermania e Spanja, në “Rusi 2018” me fanella “retro”
06/11/2017 12:00
Boca triumfon në “El Monumental”, në “thrillerin” me dy kartonë të kuq
06/11/2017 11:36
Dëmtohet Icardi, mbetet jashtë Argjentinës
06/11/2017 09:57
Partizani i falet sërish Starovës
06/11/2017 00:55
Reali rikthehet te fitorja, por Ronaldo nuk shënon
05/11/2017 22:48
Milani fiton në transfertë ndaj Sassuolos
05/11/2017 22:40
“Captain Albania”, jeta tjetër e Lorik Canës…
05/11/2017 21:21
Chelsea mund Man.Utd, Guardiola “fërkon duart”
05/11/2017 20:04
Kukësi ndalet në Vlorë, Skënderbeu +7
05/11/2017 19:20
Man. City i jashtëzakonshëm, spektakël dhe ndaj Arsenal!
05/11/2017 17:35
Serie A, ndalet dhe Napoli, përfiton Juventusi
05/11/2017 17:20
Skënderbeu i pandalshëm, fiton pastër edhe ndaj Vllaznisë
05/11/2017 16:23
Torino ndal Interin në “San Siro”
05/11/2017 14:34