Inter, Icardi “tremb” sërish. Rrezikon edhe ndaj Bolognas
09/02/2018 16:36
Milan, ndaj Spalit do të mungojë Kaliniç
09/02/2018 15:28
Në gjurmët e Irina Shayk, modelja ruse i dërgon “mesazh” CR7-s
09/02/2018 14:57
Wanda Nara shpërthen në rrjetet sociale. Icardi “e injoron”
09/02/2018 14:47
U akuzuan si “kamikazë”, arbitrave shqiptarë iu soset durimi
09/02/2018 14:10
Conte larg Chelsea, shkarkimi kushton 27 mln paund
09/02/2018 11:48
Sonte Skënderbeu-Flamurtari, a do e “vrasin” korçarët garën për titull?!
09/02/2018 11:08
“Dybala me Messin te Barcelona, sezonin e ardhshëm”
09/02/2018 09:16
Coutinho gjen golin e parë, Barça në finale të Kupës
09/02/2018 08:55
Anglia prezanton uniformat e Botërorit (Foto)
08/02/2018 20:33
Përse humbi Bashkim Fino? Nga premtimet “politike”, te llogaria e votave
08/02/2018 20:04
“Kam një problem para Botërorit: Ramazanin”
08/02/2018 19:36
Napoli, mbrojtja me probleme para Lacios. Edhe Hysaj në dilemë
08/02/2018 19:06
Edhe Azdren Llullaku transferohet në Itali
08/02/2018 18:57
Akuza e rëndë e Wenger: Anglezët, mjeshtrat e simulimit
08/02/2018 18:16
Sanchez thyen rekordin e shitjes së fanellave te Man. United
08/02/2018 18:09
Arbitri i ndeshjes Shqipëri-Izrael habit Bundesligën
08/02/2018 18:06
10 trajnerët më të paguar në botë (Foto)
08/02/2018 17:46
Presidenti i klubit, në shtrat me futbollistin
08/02/2018 17:27
Stërvitje “sheikësh” për lojtarët e Manchester United
08/02/2018 17:14
Nostalgjikja Melissa Satta dhe një stërvitje “zikaltër” në palestër
08/02/2018 16:56