Messit “i mungojnë” 46 euro në minutë, të arrijë pagën minimale mujore në Shqipëri
07/12/2017 10:29
Napolitanët e kanë me Guardiolan; ndjehen të tradhtuar prej tij
07/12/2017 09:47
CR7, rekord të ri në Champions. “Nike” tradhton ceremoninë e “Topit të Artë”
07/12/2017 09:34
Tronditet Milani, UEFA nuk pranon “marrëveshjen vullnetare”
07/12/2017 09:08
Beshiktash fiton dhe lë jashtë gjermanët e Leipzig
06/12/2017 22:58
Kampionët e Realit mposhtin Dortmundin, por mbeten të dytët
06/12/2017 22:41
Napoli jashtë Champions, City dorëzohet në Ukrainë
06/12/2017 22:38
Liverpool shpartallon Spatakun e Moskës
06/12/2017 22:34
25 më të urryerit në botën e futbollit
06/12/2017 18:10
Europa League, Skënderbeu shkon pa sulmues në Bernë. Formacioni i mundshëm
06/12/2017 17:39
Bayern Munchen, Muller: Paris SG është një ekip i mbivlerësuar
06/12/2017 17:14
Kritika e ashpër e Lampard: Ai “fle gjumë” gjatë ndeshjeve të Chelseat
06/12/2017 16:20
Ylli brazilian do të tërhiqet nga futbolli në 2018-n
06/12/2017 16:04
“Topi i Artë”, Holanda e Gjermania triumfueset e mëdha
06/12/2017 15:00
Para Liverpulit, doktoresha u ndalon seksin lojtarëve të Spartakut
06/12/2017 12:38
U eleminua, Atletico humbet 30 mln Euro
06/12/2017 12:26
Sytë nga Interi, Mou kërkon Joao Marion
06/12/2017 11:43
Roma rrezikon Bajernin ose Realin, Juve City-n, PSG-n ose United
06/12/2017 11:19
4 ndeshje pa pësuar, mbrojtja e Juventusit bind para Interit
06/12/2017 11:11
Mourinho s’e beson Guardiolan: David Silva do të luajë
06/12/2017 10:57
Trajneri i Sportingut thërret Messin: Xhuxhi, xhuxhi! (Video)
06/12/2017 10:56