Barcelona “vret” kampionatin, Betis shkatërrohet për 10 minuta
21/01/2018 22:50
Interi “mbron” zonën Champions, në San Siro s’ka fitues
21/01/2018 22:48
Milani i falet Kessie, përmbysja e parë e rezultatit në Serie A
21/01/2018 19:59
Monaco triumfon ndaj vendit të fundit, sytë nga Lion-PSG
21/01/2018 19:25
Tottenham bën gjithçka, por nuk siguron dot fitoren ndaj Southamptonit
21/01/2018 19:17
Reali largon krizën me një rezultat tenistik
21/01/2018 18:10
Bundesliga, Bayern mposht 4-2 Werderin. Luftë e ashpër për Champions dhe mbijetesë
21/01/2018 17:36
Serie A, tjetër goleadë e Lacios. Sampdoria mposht Fiorentinën
21/01/2018 17:05
Serie A, Napoli mposht Atalantën dhe tenton arratinë
21/01/2018 14:34
Sanchez te United, Mkhitaryan te Arsenal
21/01/2018 13:31
“Armatë” të dëmtuarish te Chelsea
21/01/2018 13:06
Libri i skandalit ekspozon FIFA-n
21/01/2018 12:59
“Fair Play Financiar” po dështon, UEFA fut rregulla të reja
21/01/2018 12:48
Për të mos u humbur! Goli i jashtëzakonshëm i portierit të Lugos (Video)
21/01/2018 10:47
Manchester City rigjen fitoren
20/01/2018 20:30
Ngec Atletico, shans i artë për Barcelonën
20/01/2018 20:28
Panucci fton Zhegrovën për miqësoren me Norvegjinë
20/01/2018 14:11
Avionët luksozë të yjeve të futbollit (Foto)
20/01/2018 13:36
Sërish sirena madrilene për Bonuccin
20/01/2018 12:35
Dzeko dhe Emerson pranojnë transferimin te Chelsea
20/01/2018 08:22
Interi nuk ndalet në merkato, pas Rafinhës gati edhe anësori i Liverpoolit
20/01/2018 08:12