Teuta ndal Flamurtarin, Kukësi mbetet i dyti
25/11/2017 19:04
Buzëqesh Reali, jo vetëm për fitoren! – VIDEO
25/11/2017 18:19
“Çmenduri” në Bundesligë, pjesa e parë 4-0, rezultati final… 4-4 – VIDEO
25/11/2017 17:43
8-vjeçari fenomen! A do të jetë pasardhësi i Messi-t? – VIDEO
25/11/2017 17:22
Pas 4 javësh, Kukësi merr pikët e plota
25/11/2017 16:01
Maradona befason sërish, kërkon dënim me burg për të bijën
25/11/2017 13:33
Barca blindon Messin, kontratë e re dhe klauzolë 700 mln Euro
25/11/2017 12:41
Messi: Nuk kam marrëdhënie me Ronaldon, dyshoj se mund të ishim miq
25/11/2017 11:04
Bayerni, rekord arkëtimesh edhe në 2017-ën
25/11/2017 07:59
Talenti i Kosovës tërhiqet nga futbolli, për probleme në zemër
25/11/2017 07:52
Sukaj: 3 pikët me Skënderbeun, na rikthejnë në garë
25/11/2017 07:50
Edhe yjet ngatërrohen me këmbët e tyre – VIDEO
24/11/2017 20:26
Cila është treshja më e fortë sulmuese në Europë?
24/11/2017 18:31
Lionel Messi merr “Këpucën e Artë”
24/11/2017 17:39
Rritja e Skënderbeut, pikëvarazh dhe miliona për Shqipërinë
24/11/2017 13:47
Del Piero “ngel” Italinë: “Calciopoli” shkatërroi futbollin
24/11/2017 13:39
Mkhitaryan “përhumbet” tek United, drejt shitjes?
24/11/2017 11:41
Bundesliga kthehet në një problem në Europë
24/11/2017 11:33
“Babagjyshi” vjen përpara kohe për “pilotët” e Realit të Madridit
24/11/2017 11:25
“Isha e sapodalë nga vaska, më pyeti nëse mund të më lante”
24/11/2017 11:12
Skënderbeu “fluturon” në rënditjen e UEFA-s
24/11/2017 11:07