Kamza, të mërkurën ndaj Juventusit të Bukureshtit
16/01/2018 00:07
Punimet me ritëm breshke, stadiumi i Prishtinës gati në Maj
15/01/2018 23:27
Goditi lojtarin, arbitri kthehet në “ikonë” të internetit
15/01/2018 22:36
De Vrij “dhuratë Tares” 25 milionë euro
15/01/2018 22:03
Interi zyrtarizon Lopez, Spalleti: Kemi drejtues të aftë
15/01/2018 21:34
Arsenali ofron Sanchezin për Martial
15/01/2018 16:52
Ryan Giggs, trajner i Uellsit për 4 vitet e ardhshme
15/01/2018 14:37
Barcelona, Dembele dëmtohet sërish
15/01/2018 14:31
Heynckes ëndërron lojtarin e Guardiolës: Do të jepja gjithçka!
15/01/2018 14:13
Arbitri “karagjoz” ia hedh vetëm me një “pezullim”
15/01/2018 13:44
Luis Suarez: Qava pasi kafshova Chiellinin
15/01/2018 13:24
Nis puna për zyrat e reja të FSHF-së
15/01/2018 11:53
Reali, më afër zonës së rënies sesa nga Barça
15/01/2018 11:29
E pabesueshme! Arbitri godet lojtarin dhe e ndëshkon me të kuq (Video)
15/01/2018 09:16
Cristiano kërkon të largohet drejt Manchester United
15/01/2018 09:03
Barcelona përmbys Sociedadin dhe merr tjetër fitore në La Liga
14/01/2018 22:37
Sevilla nuk “ngre kokë”, humbet dhe në fushën e Alaves
14/01/2018 19:20
Spektakël në “Anfield”, Man City “zgjohet vonë”, triumfon Liverpool
14/01/2018 18:38
Prezantohet ‘blerja’ e re e Veronës (Foto)
14/01/2018 16:42
Bournemouth përmbys Arsenalin, “zverdhet” Xhaka
14/01/2018 16:32
Wenger nuk e grumbulloi, zbulohet e ardhmja e Alexis Sanchez
14/01/2018 16:26