Aubameyang në Kinë? Guangzhou e mohon
09/01/2018 13:14
Arda Turan pranë firmës me ish-skuadrën e Cikalleshit
09/01/2018 10:27
Sabatini në Kinë, por ‘sy e veshë’ nga Barcelona
09/01/2018 00:30
Tommasi prezanton programin: Miratojmë krijimin e skuadrave B
09/01/2018 00:16
Futbollistët më të shtrenjtë në Serinë A, mes tyre edhe Hysaj
08/01/2018 23:45
“Bidoni i Artë 2017”, Interi dominon “Top 10”
08/01/2018 21:27
As Messi, as Cristiano… Futbollisti më i pasur në botë është Faiku
08/01/2018 19:23
Elita e futbollit europian, vetëm Serie A me titullin e pavendosur
08/01/2018 18:10
Serie B, Bari huazon Ledian Memushajn nga Benevento
08/01/2018 18:05
André Silva, zhgënjimi në vetëm 41 sekonda…dhe ëndrra Barcelonë
08/01/2018 17:59
“Pleshti 2.0”, ngjan si Messi, luan si Messi, hipnotizon si Messi – VIDEO
08/01/2018 17:28
Kukësi, Pacult e nis me fitore ndaj Kayserisporit në miqësore
08/01/2018 17:19
Usain Bolt “blerja” e re e Dortmund
08/01/2018 17:02
Qetësi, shpejtësi, teknikë, altruizëm dhe… gol! – VIDEO
08/01/2018 16:29
Miqësorja me Bursasporin, Skënderbeu “fut ujë” në dy minutat e fundit
08/01/2018 15:28
Griezmann i kërkon 22 mln euro Man. Utd
08/01/2018 15:07
Ribery s’e harron: Më vodhën Topin e Artë në vitin 2013
08/01/2018 15:00
CIES: Neymar, futbollisti me vlerën më të lartë në merkato
08/01/2018 14:44
Kukësi, sot miqësore me Kayserisporin
08/01/2018 14:03
Milani blindon lojtarët: S’largohet asnjë prej të rinjve
08/01/2018 11:15
Juve në sulm për Emre Can, sytë edhe nga Ozil
08/01/2018 10:52