Champions, Barça parakalon PSG-në në renditje
07/12/2017 13:54
“Rusi 2018”, Messi kërkon Higuainin tek Argjentina
07/12/2017 12:56
Milan, Fassone: Po na bëjnë gati gropën. Kërkesat e UEFA-s, të pamundura!
07/12/2017 11:23
Berna, ndalesa e fundit e Skënderbeut në Europa League
07/12/2017 10:43
Messit “i mungojnë” 46 euro në minutë, të arrijë pagën minimale mujore në Shqipëri
07/12/2017 10:29
Napolitanët e kanë me Guardiolan; ndjehen të tradhtuar prej tij
07/12/2017 09:47
CR7, rekord të ri në Champions. “Nike” tradhton ceremoninë e “Topit të Artë”
07/12/2017 09:34
Tronditet Milani, UEFA nuk pranon “marrëveshjen vullnetare”
07/12/2017 09:08
Beshiktash fiton dhe lë jashtë gjermanët e Leipzig
06/12/2017 22:58
Kampionët e Realit mposhtin Dortmundin, por mbeten të dytët
06/12/2017 22:41
Napoli jashtë Champions, City dorëzohet në Ukrainë
06/12/2017 22:38
Liverpool shpartallon Spatakun e Moskës
06/12/2017 22:34
25 më të urryerit në botën e futbollit
06/12/2017 18:10
Europa League, Skënderbeu shkon pa sulmues në Bernë. Formacioni i mundshëm
06/12/2017 17:39
Bayern Munchen, Muller: Paris SG është një ekip i mbivlerësuar
06/12/2017 17:14
Kritika e ashpër e Lampard: Ai “fle gjumë” gjatë ndeshjeve të Chelseat
06/12/2017 16:20
Ylli brazilian do të tërhiqet nga futbolli në 2018-n
06/12/2017 16:04
“Topi i Artë”, Holanda e Gjermania triumfueset e mëdha
06/12/2017 15:00
Para Liverpulit, doktoresha u ndalon seksin lojtarëve të Spartakut
06/12/2017 12:38
U eleminua, Atletico humbet 30 mln Euro
06/12/2017 12:26
Sytë nga Interi, Mou kërkon Joao Marion
06/12/2017 11:43