Ibrahimovic bëhet gati të bashkohet me LA Galaxy
29/01/2018 09:08
“Puthe me gjuhë Buffonin nga ana ime”
29/01/2018 08:29
Roma në krizë, Sampdoria fiton në “Olimpico”
28/01/2018 22:53
“Magjia” e Messi-t eklipson debutimin e Coutinho
28/01/2018 22:38
Cutrone, gol me bërryl Strakoshës! Ku ishte VAR? – VIDEO
28/01/2018 21:13
Milani bind ndaj Lazios, vazhdon me fitore…
28/01/2018 20:00
Chelsea dhe Man. City kualifikohen në “FA Cup”
28/01/2018 19:32
Atletico në ndjekje të Barçës, shpartallon Las Palmas
28/01/2018 18:14
Napoli rimerr kreun në Serie A
28/01/2018 17:54
Cavani hyn në historinë e PSG: 157 gola (Video)
28/01/2018 11:41
Buffon mbush 40 vjeç
28/01/2018 09:34
Vetëm Balotelli mund ta bëjë këtë gjest pasi humb penalltinë (Video)
28/01/2018 09:11
Juve fiton me forcë në Verona, Kievo me 9 lojtarë mposhtet në pjesën e dytë
27/01/2018 22:51
Atalanta, fitore e merituar dhe e ndihmuar nga VAR-i përballë Sassuolos
27/01/2018 19:59
Real në sulm për Bonucci-n, Milani reziston
27/01/2018 19:12
“Poker” i Parisit, Cavani “toleron” Neymarin për 11-metërshin
27/01/2018 18:58
Kakà “tradhton” Realin, vesh bluzen e…Barcelonës
27/01/2018 18:44
Messi “harron” Neymarin: Pa të kemi më shumë ekuilibër
27/01/2018 18:25
Reali mposht Valencian, CR7 shënon dy herë nga 11-metërshi
27/01/2018 18:06
Bundesliga, përmbysje spektakolare e Bayern ndaj Hoffenheim
27/01/2018 17:25
Futboll nga Greqia e lashtë në Dinastinë Song
27/01/2018 16:59