Zidane shuan zërat për grindje mes Ronaldos dhe Ramos
17/11/2017 21:26
Aubameyang irritohet për pezullimin. “Bild”: Faji mund të ketë qenë i Bosz
17/11/2017 21:17
Rrëfimi shokues i Adebayor: Kam tentuar vetëvrasjen, familja më ka zhvatur
17/11/2017 20:30
Korrupsioni i FIFA-s, dëshmia: I jepnim Messit 200 mijë USD për miqësore
17/11/2017 20:00
E akuzuan si homoseksual, Batshuayi reagon ashpër: Edhe nëna jote…
17/11/2017 19:26
E shkatërruar nga tragjedia ajrore, Chapecoense siguron mbijetesën
17/11/2017 19:11
Telashe për Milanin? NYT: Presidenti Li i mbytur në borxhe. S’ka perandori minierash
17/11/2017 18:15
Rikthehet “Ibracadabra”, Mourinho e grumbullon pas 7 muajsh
17/11/2017 17:55
Danimarka merr hotelin që prenotoi Italia në Rusi
17/11/2017 17:35
Formula e suksesit të Guardiolës: Mënyra të ushqyerit dhe mjekët
17/11/2017 17:19
“Ndjehem ende futbollist. E ardhmja? Pse jo tek Milani”
17/11/2017 17:15
Ventura: Humbjet nuk kanë vetëm një të vërtetë
17/11/2017 14:55
Messi i trembet Gjermanisë
17/11/2017 13:52
Barcelona hedh sytë nga Mesut Ozil
17/11/2017 13:23
Neymar në rrezik, ndërron banesë për arsye sigurie
17/11/2017 12:50
“7 fëmijë dhe 7 Topa të Artë”. Ronaldo me objektiv të ri!
17/11/2017 09:25
Eriksen, Tottenham vendos çmimin: 225 mln euro
17/11/2017 08:58
Milani, gati ‘kurthin’ për Insignen
16/11/2017 23:49
Skriniar qetëson tifozët: Real apo Barça? Qëndroj tek Interi
16/11/2017 21:30
Italia, Berlusconi: Ancelotti, trajneri i duhur. Ventura duhej të dorëhiqej…
16/11/2017 20:40
Dortmundi përjashton Aubameyang për motive disiplinore
16/11/2017 20:30