Kriza e Milanit dhe sulmi që ka nevojë për zhbllokim
19/12/2017 11:43
Real Madrid do të blejë portier në janar
19/12/2017 11:14
Si zgjidhet kreu i FSHF? Çfarë thotë Statuti dhe rreziku nga politika
18/12/2017 19:52
Rikandidimi i Armand Dukës, 16 vite në krye të FSHF-së e favorizojnë
18/12/2017 19:50
Zidane, legjendar edhe në stol. Një trofe çdo 3 muaj
18/12/2017 17:28
Partizani, refuzohet dorëheqja e Starovës. Trajneri: Bëni durim!
18/12/2017 16:04
“Shuplaka” e Luftëtarit, rezultati më i keq për Partizanin
18/12/2017 15:11
Bayern, Hoeness ironizon Neymarin: Nuk më duket aq i zoti
18/12/2017 13:28
Conte ngre zërin: Meritoj më shumë respekt
18/12/2017 13:01
City “vesh me ar” Guardiolën
18/12/2017 12:54
Lista e zezë e Jose Mourinho
18/12/2017 10:52
Barcelona, jo “korridor” në respekt të Realit
18/12/2017 10:47
Një Tweet i Griezmann që u bë viral për arsyet e gabuara
18/12/2017 10:07
Hyka: Kalimi te Mainz, një dështim. Në SHBA jam mirë
18/12/2017 00:42
Sprinti i Abazajt për 10 sekonda nga ‘porta në portë’
18/12/2017 00:12
Dueli Berisha-Strakosha mbyllet në “paqe”
17/12/2017 23:01
Barça, 11 pikë para ‘El Clasico’
17/12/2017 22:38
Kaka tërhiqet nga futbolli, ai i luajtur
17/12/2017 21:46
Kukësi përmbys rezultatin në Durrës dhe gjen 3-pikshin
17/12/2017 18:01
Juventus kalon Bolognën dhe merr vendin e dytë, Ajeti asist në fitore
17/12/2017 17:14
Luftëtari ‘shkatërron’ Partizanin, Starova jep dorëheqjen
17/12/2017 14:53