United fiton e kualifikohet në FA Cup
17/02/2018 18:05
Stadium i ri për Kukësin, Gjici: Investim përgjysmë me qeverinë
17/02/2018 18:00
Bayern përmbys rezultatin, edhe 4 fitore larg titullit
17/02/2018 17:44
Kërcënimet me jetë dhe akuzat ndaj Skënderbeut, Takaj: Janë sajesa
17/02/2018 16:25
Conte larg Chelsea-t! Agjenti i tij përgënjeshtron zërat
17/02/2018 13:42
Kombëtarja e Kosovës, nga ndeshja e parë tek eliminatoret e Botërorit
17/02/2018 12:24
Juventusi synon yllin e Monaco-s
17/02/2018 10:32
John Terry kërkon rikthimin te Chelsea
17/02/2018 10:21
Spalletti: Karamoh sjell entuziazëm, dua edhe një skuadër virtuale
16/02/2018 23:31
Chelsea i “frikshëm” para Barçës, 4 gola në 42 minuta
16/02/2018 23:01
“Federbet” reagon për Skënderbeun: Heshtja është karburant për ndeshjet e fiksuara
16/02/2018 22:25
Kërcënimi i inspektorëve të UEFA-s, FSHF: Distancohemi nga ngjarja
16/02/2018 21:19
Pretenca për Skënderbeun; UEFA: Rastet e dyshuara për trukim. U implikua edhe politika
16/02/2018 20:20
Ankth në pritje të dënimit; Skënderbeu vijon stërvitjen. Tifozët në Korçë, mosbesues
16/02/2018 19:45
Hetimi ndaj Skënderbeut, UEFA: Kërcënohen me jetë inspektorët
16/02/2018 17:20
FIFA revolucionarizon futbollin: Eliminim të merkatos dimërore?
16/02/2018 17:08
CR7, më shumë gola sesa 117 klube nga 137 në Champions League
16/02/2018 14:57
FSHF reagon për Skënderbeun: Ende propozime, çështja i takon ekipit dhe UEFA-s
16/02/2018 14:37
Sa e vështirë kjo gjuha kineze! (Video)
16/02/2018 14:05
Pirlo, më 21 maj ndeshjen e lamtumirës. Fton ish-kolegë e ish-rivalë
16/02/2018 12:54
Balotelli, pjesë e historisë së Nicës
16/02/2018 12:42