Kupa e Mbretit, Barçës i mjafton Suarez ndaj Valencias
02/02/2018 11:36
Dybala në fushë kundër Tottenham
02/02/2018 11:25
Moura la PSG për Tottenhamin, “Le Parisien”: Ishte spiuni i ekipit
02/02/2018 11:18
Rihapen negociatat, Gustavo Gomez drejt Boca Juniors
02/02/2018 11:17
Duka: Shoqatat votojnë. Fino: Po votuan, nuk njoh rezultatin
01/02/2018 23:12
Duka-Finos: Ke aktivizuar kriminelë që kam frikë t’ju përmend emrat
01/02/2018 23:05
Presidenca e FSHF, beteja Duka-Fino për pastërtinë në futboll
01/02/2018 22:40
Beteja për FSHF, kush janë personat që votojnë
01/02/2018 22:19
Duka-Finos: Vjen nga një fushë e papastër dhe premton të pastrosh futbollin
01/02/2018 22:12
Mandati i deputetit?! Duka-Finos: Po garon për të humbur
01/02/2018 22:02
Bashkim Fino: Nuk e pyeta Ramën kur vendosa të kandidoja
01/02/2018 21:45
Beteja e madhe e futbollit, Fino: S’më ka sjellë Olsi Rama kandidat
01/02/2018 21:10
Fiorentina, në “gjueti” të një fizioterapisteje për ekipin
01/02/2018 13:41
Premier League, 490 milionë euro blerje në merkaton e janarit
01/02/2018 13:39
UEFA në Tiranë, Surkis: Ndeshja me kryeministrin përfundoi me penallti
01/02/2018 13:33
“Neymar duhet të mësojë respektin”
01/02/2018 13:24
Berlusconi jep këshilla për Milanin dhe Romën
01/02/2018 13:17
Imitoi penalltinë e Zazës, turpëron veten (Video)
01/02/2018 11:29
Zv.presidenti i UEFA-s takon Dukën
01/02/2018 11:06
Skuadrat që shpenzuan më shumë në merkaton e dimrit (Foto)
01/02/2018 10:10
Interi nuk bën merkato, tifozët ofendojnë kinezët
01/02/2018 09:27