Icardi stërvitet vetëm, do të mungojë edhe këtë javë
21/02/2018 17:13
Disiplina dënon Bakajn me dy ndeshje për fyerje ndaj tifozëve
21/02/2018 16:51
Shqipëri-Norvegji, FSHF përcakton çmimet e biletave
21/02/2018 14:16
“Mos na vrisni ëndrrën!”. Tifozët korçarë, në mbrojtje të Skënderbeut
21/02/2018 13:49
Milani kërkon të rrëmbejë Dzeko-n nga Roma
21/02/2018 10:35
Conte: S’heq dorë nga Chelsea, as për Italinë
21/02/2018 09:05
Spalletti bën analizën e sezonit: Notën 9 për pjesën e parë, 4 për të dytën
21/02/2018 09:00
Manchester United piketon mesfushorin e Napolit
21/02/2018 08:38
Valverde: I kënaqur nga barazimi në Londër
21/02/2018 08:36
Goditi Belottin në fytyrë, Drejtësia Sportive ‘fal’ Chiellinin (Video)
21/02/2018 04:37
Conte: Sa keq që gabuam kundër Messit
20/02/2018 23:51
Willian nuk i mjafton Chelsea-t, Messi shënon pas “dhuratës” së mbrojtjes (FOTO)
20/02/2018 22:44
Bayern shuan ëndrrën e Beshiktashit, thuajse në çerekfinale
20/02/2018 22:41
Arbitrat reagojnë për sulmet: Presioni ndaj nesh nuk është i mirë
20/02/2018 20:07
Korçë, protestë kundër UEFA-s
20/02/2018 20:06
S’luan dot në Champions, Coutinho kalon ditë “horrori” në Barcelonë
20/02/2018 19:36
Portierët që Messi nuk ka mposhtur dot në Champions (Foto)
20/02/2018 19:35
Shtyu tifozin e Wiganit, Aguero i shpëton ndëshkimit
20/02/2018 19:06
Spanjë, trukime masive ndeshjesh. Nën akuzë edhe Reali e Barça
20/02/2018 18:54
Bayern Munchen zëvendëson “Lufthansa”-n me “Qatar Airways”
20/02/2018 18:23
Juventin dhe trukues ndeshjesh, Douglas Costa bën bujë me rrëfimin e tij
20/02/2018 18:06