Miqësoret latine, Argjentina triumfon pa Messin, Icardin e Dybala. Brazili mposht SHBA
08/09/2018 09:46
Start pozitiv për Kosovën, i rrëmben barazimin Azerbajxhanit
07/09/2018 20:01
Stadiumi bosh, FSHF bën ofertën “paguaj një, merr dy bileta”
07/09/2018 18:50
Argjentina e Scalonit, pa Icardi e Dybala. Simeone debuton nga minuta e parë
07/09/2018 16:43
Pa pikë në patentë, Pique kapet nga policia. Në stërvitje, me biçikletë
07/09/2018 16:30
Dhuna në stadiume, Shakohoxha: Çështje klubesh, ata mund ta ndalojnë
07/09/2018 15:56
Kombëtarja, Shakohoxha: Rezultatet do rrëzojnë skepticizmin ndaj Panuccit
07/09/2018 15:52
“Nations League, mundësi e artë që Kosova të shkojë në Europian”
07/09/2018 15:49
Shqipëri-Izrael, nis aventura në Ligën e Kombeve
07/09/2018 14:48
Kategoria e Parë, Vllaznia pret Korabin në fundjavë
07/09/2018 14:10
Liga e Kombeve, sot radha e Italisë e Rusisë
07/09/2018 12:35
Edhe Kosova debuton sot në Ligën e Kombeve
07/09/2018 11:48
Kundër Izraelit, policia e Elbasanit bllokon disa rrugë
07/09/2018 10:23
Liga e Kombeve, Mancini i ka idetë e qarta kundër Polonisë
07/09/2018 09:54
Trajneri i Izraelit: Maksimumin ndaj Shqipërisë
07/09/2018 08:06
Gjermania dhe Franca inaugurojnë pa gola Ligën e Kombeve
06/09/2018 22:43
Kombëtarja U-21 nuk e përballon dot Spanjën, mposhtet 3-0 në Kordoba
06/09/2018 22:03
Padurimi për rikthimin në Champions, mbi 60 mijë tifozë për Inter-Tottenham
06/09/2018 17:16
Nis Nations League, Gjermania përballë kampioneve të botës
06/09/2018 11:40
“Shfuqizohet” KAS-i, gjykatat shqiptare mund të vendosin për Skënderbeun?!
06/09/2018 11:03
“Shqiponja” ndaj Serbisë, Xhaka e Shaqiri kërkojnë falje
06/09/2018 10:18