Kukësi mund Skënderbeun, gëzon Partizani
07/12/2018 16:46
Kohë sanksionesh për Milanin. Shkelja e FFP-së kalon vetëm me gjobë
07/12/2018 13:58
Derbi i Italisë, sot rivaliteti i përjetshëm Juve-Inter
07/12/2018 13:53
United vendos për ndryshim, Pochettino favoriti për pankinën
07/12/2018 13:20
Partizani, me moral të lartë përballë pengesës së vështirë Teuta
07/12/2018 11:44
Serie A, De Biasi lëkund pankinat e dy vëllezërve Inzaghi
07/12/2018 09:09
Intrigat e futbollit, “Football Leaks” shënjestron Atleticon
07/12/2018 09:04
Juriç për rekord, shkarkohet tre herë brenda 22 muajsh nga Genoa
07/12/2018 06:04
Derbi i Italisë “luhet” edhe në merkato, zbulohen synimet e përbashkëta të klubeve
07/12/2018 04:41
Superiorja nis me Kukësi-Skënderbeu. Cungu kërkon revanshin
06/12/2018 14:10
Shkelja e “Fair Play”-t financiar, Milani pret të gjobitet nga UEFA
06/12/2018 13:24
Agjenti i Hysajt “tremb” Napolin: Mbrojtësi mund të largohet në janar
06/12/2018 04:50
Sulmuesi i Interit nuk gjen paqe, përfshihet në një aksident automobilistik
06/12/2018 03:03
Rrëfehet Montella: Gattuso e teproi, ja pse u bë Bonucci kapiten i skuadrës
06/12/2018 00:56
Paqe në Manchester, Liverpooli ruan hapin e City-t, Chelsea pëson humbjen e dytë
05/12/2018 23:04
Lorik Cana përjetësohet në një film
05/12/2018 22:26
Fabregas zhgënjen tifozët kuqezinj, zgjedh…
05/12/2018 18:48
Eliminohet Shkëndija, Pobeda e nxjerr jashtë Kupës së Maqedonisë
05/12/2018 18:02
Fuqia e dashurisë – Episodi 118
05/12/2018 16:44
Superkupa e Italisë, zyrtarizohet vendi dhe data e ndeshjes
05/12/2018 16:19
Juventus-Inter në Serie A; Jo vetëm derbi i Italisë, por edhe sfidë CR7-Icardi
05/12/2018 13:36