Juve-Inter, precedentët, numrat dhe “helmi”
07/12/2017 19:01
Young Boys-Skënderbeu, publikohen formacionet zyrtare
07/12/2017 18:35
Philipp Lahm, Kapiten Nderi i kombëtares së Gjermanisë
07/12/2017 17:29
L’Equipe “shkarkon” Emery nga stoli i PSG-së
07/12/2017 14:33
Gëzuar festat me “InterBells” (Video)
07/12/2017 14:09
Champions, Barça parakalon PSG-në në renditje
07/12/2017 13:54
“Rusi 2018”, Messi kërkon Higuainin tek Argjentina
07/12/2017 12:56
Milan, Fassone: Po na bëjnë gati gropën. Kërkesat e UEFA-s, të pamundura!
07/12/2017 11:23
Berna, ndalesa e fundit e Skënderbeut në Europa League
07/12/2017 10:43
Messit “i mungojnë” 46 euro në minutë, të arrijë pagën minimale mujore në Shqipëri
07/12/2017 10:29
Napolitanët e kanë me Guardiolan; ndjehen të tradhtuar prej tij
07/12/2017 09:47
CR7, rekord të ri në Champions. “Nike” tradhton ceremoninë e “Topit të Artë”
07/12/2017 09:34
Tronditet Milani, UEFA nuk pranon “marrëveshjen vullnetare”
07/12/2017 09:08
Beshiktash fiton dhe lë jashtë gjermanët e Leipzig
06/12/2017 22:58
Kampionët e Realit mposhtin Dortmundin, por mbeten të dytët
06/12/2017 22:41
Napoli jashtë Champions, City dorëzohet në Ukrainë
06/12/2017 22:38
Liverpool shpartallon Spatakun e Moskës
06/12/2017 22:34
25 më të urryerit në botën e futbollit
06/12/2017 18:10
Europa League, Skënderbeu shkon pa sulmues në Bernë. Formacioni i mundshëm
06/12/2017 17:39
Bayern Munchen, Muller: Paris SG është një ekip i mbivlerësuar
06/12/2017 17:14
Kritika e ashpër e Lampard: Ai “fle gjumë” gjatë ndeshjeve të Chelseat
06/12/2017 16:20