Verë e “stërnxehtë” për Realin. Nga Pochettino, te CR7 e Bale
31/05/2018 17:08
Zëvendësuesit e mundshëm të Zidane në stolin e Realit (Foto)
31/05/2018 16:22
Kapiteni madrilen, mesazh prekës për largimin e Zizu
31/05/2018 14:12
Dorëheqja e Zidane e lidhur me largimin e Ronaldos?!
31/05/2018 13:59
Dorëheqja e Zizu, reagon Perez
31/05/2018 13:33
Miqësorja Shqipëri-Ukrainën drejt konfirmimit, Gjeneva opsion
31/05/2018 13:20
Dorëhiqet Zinedine Zidane
31/05/2018 13:14
Juve pranë revolucionit, largohen “big-ët”
31/05/2018 11:45
City i rrëmben mesfushorin Napolit për 50 mln euro
31/05/2018 10:48
Zlatan, sërish dy gola në SHBA – VIDEO
31/05/2018 10:33
Prurje të reja te Feronikeli, vijnë 3 futbollistë
31/05/2018 04:26
Jorginho nuk ‘joshet’ nga Ancelotti, gati transferimi në Angli
31/05/2018 01:59
Duka: Disa të paudhë po i hedhin benzinë një ‘zjarri’ që nuk ekziston
31/05/2018 01:07
Zyrtarizohen risitë e UEFA-s për Championsin dhe Europa League
30/05/2018 21:19
Inter, flet Moratti: Klauzola 110 mln euro e Icardit? Më mirë Higuainin dhe 50 mln euro
30/05/2018 20:34
Çmendet Parisi, 45 mln euro në sezon për CR7. Mamaja “refuzon”
30/05/2018 18:10
Ronaldo rikthehet në La Liga, tashmë me një “klub të tijin”
30/05/2018 17:50
Një popull i tërë me sytë nga Salah…
30/05/2018 13:47
Strakosha, Donnarumma apo Alisson, kush do të jetë portieri i Liverpool?!
30/05/2018 13:45
Kalimi i Buffon te PSG, pritet leja e UEFA-s
30/05/2018 13:21
Arrestohen shqiptarët në Spanjë, vodhën shtëpinë e yllit të Barcelonës
30/05/2018 13:12