Legjendat që nuk e mbyllën karrierën në ekipin e zemrës
10/04/2018 09:54
Tifozët zgjedhin golin më të bukur të Botërorit… dhe nuk është ai i Maradonës! (Video)
10/04/2018 09:35
Mysafir special te Roma, verdhekuqtë ëndërrojnë përmbysjen
10/04/2018 02:37
Ibra sfidon FIFA-n: Nuk më ndalon të luaj në Botëror
10/04/2018 01:23
Vlerësimi i talenteve, Vllaznia nënshkruan me dy futbollistë të Akademisë
09/04/2018 23:26
Leverkusen “prek” Championsin
09/04/2018 22:55
Duro i zhgënjyer ndaj Skënderbeut: Dështuam totalisht
09/04/2018 22:14
Në avantazh të 3 golave, Klopp: Liverpool jo favorit
09/04/2018 21:42
Skënderbeu hakmerret në Vlorë, 0-3 kundër Flamurtarit
09/04/2018 20:54
Huliganët rusë, kërcënime me vdekje për tifozët e Anglisë
09/04/2018 17:58
Kombëtarja e femrave, kualifikimi në Europian, “mirazh”
09/04/2018 17:20
Përpiqet të imitojë roveshatën e Cristianos, gazetari thyen këmbën (Video)
09/04/2018 14:56
Fernando Torres, njoftim shokues për tifozët e Atletico Madrid
09/04/2018 14:35
Tifozja spanjolle e Milanit di si të argëtohet në pishinë
09/04/2018 13:53
Sot Flamurtari-Skëndërbeu; në Vlorë superndeshja e javës së 28-të Superiores
09/04/2018 13:43
Messi apo Cristiano? Jo, driblimi fantastik është i Jessica Silvës (Video)
09/04/2018 13:04
Bayern u ofron rinovimin dy yjeve veteranë të skuadrës
09/04/2018 12:44
Portieri shënon nga 60 metra… në kohën shtesë (Video)
09/04/2018 10:30
Mourinho, dy yje në shkëmbim të Neymar
09/04/2018 03:45
Demi: Moggi, këshilltar. Loja e Dalipit më pëlqen
09/04/2018 00:58
Trashi: Tifozët e Partizanit të lodhur nga pritja, duan trofe
08/04/2018 23:46