Moratta: Qëndroj te Chelsea dhe ndryshoj të kaluarën
04/08/2018 18:18
Kampionët e botës vijojnë pushimet
04/08/2018 18:05
PSG “zbërthen” Monacon dhe fiton trofeun e parë
04/08/2018 17:15
Lëvizjet e lojtarëve dhe trajnerëve në kampionatin shqiptar
04/08/2018 15:21
Teuta nënshkruan me ish mbrojtësin e Skënderbeut dhe Kombëtares
04/08/2018 11:53
Debutimi i Ronaldos në rrezik, Crotone kërkon pezullim të ndeshjeve
04/08/2018 09:13
Argjentina me trajner të përkohshëm, vendoset pasuesi i Sampaolit
03/08/2018 22:01
Igli Tare sqaron të ardhmen e serbit Milinkovic Savic
03/08/2018 18:58
Modriç te Interi, më 8 gusht dita e të vërtetës
03/08/2018 18:13
Vidal kalon te Barça, lë Bayern për 20 mln euro
03/08/2018 17:19
Pedro Rodriguez mbetet “Blu”
03/08/2018 16:46
Higuain: Milanin e ngre në maja. Caldara: “San Siro”, ëndërr e çdo lojtari!
03/08/2018 16:23
Scaloni e Aimar në stolin e Argjentinës pas dështimit të Sampaolit
03/08/2018 14:59
Kukësi, flamurtari shqiptar në arenën europiane
03/08/2018 13:13
Rinovon me Man. City, Gabriel Jesus lumturon “live” nënën e tij
03/08/2018 12:53
PSG-Neymar, bilanc mahnitës një vit pas goditjes që tronditi futbollin
03/08/2018 12:48
Higuain, te Milani për të thyer “mallkimin” e numrit 9
03/08/2018 12:15
Drita nuk ia del ndaj Dudelange, mbyll aventurën europiane
02/08/2018 22:57
Atalanta, “tërmet” 8 ballë në Bosnjë
02/08/2018 22:11
Bashkë 3 Federata; Duka në Kosovë, me dy homologët
02/08/2018 21:59
De Biasi tregon “mallkimin”: Duka nuk më la të drejtoja Italinë!
02/08/2018 21:43