Bild: 5 arsyet pse Low la jashtë Botërorit sulmuesin Sane
05/06/2018 12:35
Allegri refuzon Realin: Kam ende ç’të fitoj me Juventusin
05/06/2018 11:16
Superkupa e Italisë “emigron” në Arabi. Juve-Milan, në janar 2019
05/06/2018 11:02
Zvicra shkon me 4 shqiptarë në Botëror
05/06/2018 10:39
Toure rrëzon mitin Guardiola: Pep ka probleme me afrikanët!
05/06/2018 10:12
Barça blindon lojtarët me klauzola që kapin shifrën e 3.9 mld eurove
05/06/2018 09:53
Hysaj pjesë e 100 më të shtrenjtëve të futbollit
05/06/2018 01:12
Jashtë Botërori dhe jashtë forme; Itali-Holandë përfundon 1-1
04/06/2018 22:46
Njihuni me 736 protagonistët e “Rusi 2018”
04/06/2018 22:07
Pas zhgënjimit në futboll, Terry shijon pushimet në Mykonos | FOTO
04/06/2018 21:56
E goditi Ramos pak para gafës, portieri i Liverpool konsultë neurologjike në SHBA
04/06/2018 18:34
Pasimi i jashtëzakonshëm i ylli të Realit në miqësoren Spanjë-Zvicër – VIDEO
04/06/2018 17:54
Ndërhyrja “horror” ndaj Thiago Silva-s – VIDEO
04/06/2018 16:14
21 vite më parë, një supergol nga 35 metra distancë i Roberto Carlos
04/06/2018 14:00
Man. United firmos me Fred për 53 mln paund
04/06/2018 13:16
Shaqiri “zbërthehet” në publik para Botërorit, shmang Putinin
04/06/2018 12:10
Merkel bekon Gjermaninë, trajneri Low lë jashtë Leroy Sane
04/06/2018 11:58
Në pritje të UEFA-s, Milan mendon për Belottin, Falcaon apo Immobilen
04/06/2018 11:41
Botërori 2018, Franca niset drejt Rusisë me shumë “pikëpyetje”
04/06/2018 10:47
Momentet e paharrueshme nga Kupa e Botës (Foto)
04/06/2018 10:34
Plan gjenial, shtiret si i dëmtuar për t’u mundësuar lojtarëve të thyejnë agjërimin
04/06/2018 08:44