“Lewandowski do të qëndrojë te Bayern”
11/06/2018 22:31
Macron, “ekspert” futbolli: Benzema do të shpërbënte kombëtaren franceze
11/06/2018 21:41
Akuzat për abuzime seksuale, Federata Argjentinase mbron trajnerin
11/06/2018 20:59
La Realin, Zidane: Nuk e di se çfarë do të bëj tani
11/06/2018 20:48
Bashkia e Shkodrës nxjerr në shitje Vllazninë
11/06/2018 18:20
Në pritje të CAS-it, UEFA zgjedh Kukësin në vend të Skënderbeut
11/06/2018 18:01
26 stadiumet më të çuditshme të botës (Foto)
11/06/2018 16:19
Porositë për tifozët britanikë: Kujdes në Rusi!
11/06/2018 14:25
Yjet e Botërorit, kush do të shkëlqejë në Rusi 2018?
11/06/2018 13:01
Brazili, i vetmi që s’ka munguar në Botëror
11/06/2018 11:17
“Telashe” për Islandën, humbet kompjuteri me punën e 20 viteve!
11/06/2018 10:56
“Nëse duhet e kafshoj unë Suarez!”
11/06/2018 10:55
Playboy Rusi zbulon “formacionin” për Kupën e Botës – FOTO
11/06/2018 10:40
E ardhmja e Hazard tek Chelsea varet nga Conte
11/06/2018 10:12
Konkurrencë e fortë për Rafinha, Barca s’di kujt t’ia japë
11/06/2018 09:36
Shkëndija në Champions League, faza përgatitore në Slloveni
11/06/2018 09:25
Probleme financiare dhe përjashtim nga Europa League, Bonucci qetëson tifozët
10/06/2018 22:33
Edhe 4 ditë, Brazili ‘Samba’ në miqësore
10/06/2018 21:35
Zvicra frikë nga huliganët, me policinë e saj në Rusi
10/06/2018 20:34
Levante nxjerr në shitje Armando Sadikun
10/06/2018 17:57
City bën goditjen e parë të madhe, blen 85 milionë euro talentin e Leicester
10/06/2018 17:18