Merkatoja e munguar, Mourinho polemizon edhe kur fiton
11/08/2018 11:54
Arsenali gradon zv.kapiten Granit Xhakën
11/08/2018 11:41
Modriç, Interi shpreson deri në frymën e fundit. “AS” e “Marca”: Rinovon me Realin
11/08/2018 09:13
Premier League, Man Utd e nis me fitoren 2-1 ndaj Leicesterit (Foto/Video)
10/08/2018 22:53
Marseille hedh sfidën për titullin, 4-0 ndaj Toulouse – VIDEO
10/08/2018 22:47
Largimi mes lotësh i Iniestës, Barça zgjedh kapitenin
10/08/2018 18:13
Bonucci i penduar, flet si bardhezi: Vendimi i vjetshëm, emotiv
10/08/2018 17:04
Barça insiston për Pogba, edhe pse marrëveshja është komplikuar
10/08/2018 12:17
Draxler afrohet me Milanin, shkëmbim me Rodriguez?
10/08/2018 09:53
Daliç, pranë konfirmimit në krye të nënkampionëve të botës
09/08/2018 21:52
Mbyllet merkato për Premier League. “Qan” Mou, asnjë lëvizje te Tottenhami
09/08/2018 21:14
Europa League, Torpedo shkatërron Kukësin 5-2
09/08/2018 20:53
UEFA publikon kandidatët për “më të mirët” e çdo roli
09/08/2018 18:29
Rakitiç kërkohet nga PSG e Monaco, shqetësohet Barça
09/08/2018 17:41
Reali prezanton Courtois. Perez mban me “forcë” Modriçin
09/08/2018 17:34
Evertoni rrëmben edhe dy lojtarë nga Barça
09/08/2018 17:29
Kovaçiç prezantohet te Chelsea: I lumtur dhe i emocionuar, mezi pres të filloj
09/08/2018 12:58
Sot Torpedo-Kukësi, edhe Reginaldo i bashkohet ekipit
09/08/2018 11:05
Rivaldo flet për të ardhmen e Neymar…
09/08/2018 10:15
Shkëndija humbet “shkëlqimin” ndaj Salzburgut
08/08/2018 20:59
“Shqiptarët, të gjithë së bashku!”
08/08/2018 19:31