Conte ngre zërin: Meritoj më shumë respekt
18/12/2017 13:01
City “vesh me ar” Guardiolën
18/12/2017 12:54
Lista e zezë e Jose Mourinho
18/12/2017 10:52
Barcelona, jo “korridor” në respekt të Realit
18/12/2017 10:47
Një Tweet i Griezmann që u bë viral për arsyet e gabuara
18/12/2017 10:07
Hyka: Kalimi te Mainz, një dështim. Në SHBA jam mirë
18/12/2017 00:42
Sprinti i Abazajt për 10 sekonda nga ‘porta në portë’
18/12/2017 00:12
Dueli Berisha-Strakosha mbyllet në “paqe”
17/12/2017 23:01
Barça, 11 pikë para ‘El Clasico’
17/12/2017 22:38
Kaka tërhiqet nga futbolli, ai i luajtur
17/12/2017 21:46
Kukësi përmbys rezultatin në Durrës dhe gjen 3-pikshin
17/12/2017 18:01
Juventus kalon Bolognën dhe merr vendin e dytë, Ajeti asist në fitore
17/12/2017 17:14
Luftëtari ‘shkatërron’ Partizanin, Starova jep dorëheqjen
17/12/2017 14:53
Katastrofë për Milanin, shkatërrohet nga Verona
17/12/2017 14:27
Cristiano si Pele!
17/12/2017 13:15
Mourinho, një simbol i “luftës”
17/12/2017 11:57
Rikthimi tek Italia, Prandelli po “joshet” nga pankina
17/12/2017 11:52
Madridi pret Barçën, politikë dhe sport
17/12/2017 11:49
Çfarë rrezikon Milani nga UEFA?
17/12/2017 11:38
Zidane me sytë nga “El Clasicos”: Ronaldo kurrë nuk dështon!
17/12/2017 08:42
Ronaldo pa limite: Numrat nuk gënjejnë, por nuk ndalem
17/12/2017 08:34