Barcelona, Valverde: Nuk jemi favoritë ndaj Romës
03/04/2018 17:11
Zidane: Cristiano, nëse më dëgjon, do të të zgjas karrierën!
03/04/2018 16:42
Shënon golin e jetës, por… arbitri e anulon!
03/04/2018 16:26
Pacult: Laçi skuadër e vështirë, por e kalojmë
03/04/2018 14:40
Besnik Hasi kishte të drejtë! Presidenti ‘shkrin’ Olimpiakosin
03/04/2018 14:14
Dele Alli kalon Hazard e Beckham
03/04/2018 13:50
Gjysmëfinalet e Kupës, Skënderbeu pa mbrojtës
03/04/2018 13:33
Messi, makth i portierëve. Alisson, “shënjestra” e re e tij
03/04/2018 13:14
Milan-Inter, sfida që fiton botën
03/04/2018 11:52
De Gea ende te Man. Utd, i ofrohet rinovimi me rritje page
03/04/2018 10:51
Allegri përcakton të ardhmen e tij jashtë Italisë
03/04/2018 09:07
Chelsea rrezikon të humbasë 9 futbollistë
03/04/2018 08:52
Pretendentët e Botërorit, sipas Messit
03/04/2018 04:20
Joao Mario: Me Interin e kam mbyllur
03/04/2018 01:37
Kategoria Superiore, java e 28 luhet në 3 ditë të ndryshme
03/04/2018 00:39
Futbollisti shqiptar që zgjoi interesin e Ajaxit (Video)
03/04/2018 00:00
Juve, Allegri: Dybala do të zhvillojë një ndeshje fantastike
02/04/2018 22:47
Zgjedhjet? Duka: Asnjë ndryshim. Dënimi i UEFA-s, asnjë efekt për Skënderbeun në Superiore
02/04/2018 20:00
Juraj Kucka, gol spektakolar në Turqi (Video)
02/04/2018 19:17
Bayern Munchen, sytë nga Morata nëse ikën Lewandowski
02/04/2018 19:09
Sfida me Barçën, Roma shpreson te njëri mes Nainggolan dhe Pellegrinit
02/04/2018 19:04