Zyrtare/ Edhe në kampionatin italian miratohet aplikimi i 5 zëvendësimeve për skuadër
05/06/2020 23:37
Virusi prek Tottenham / 197 teste, 1 pozitiv
04/06/2020 01:57
Tirana pranë titullit, Kukësi e ndjek “in extremis”
04/06/2020 01:38
Interi dëshiron të luajë i pari, Juve dhe Milan thonë “jo”, nis lufta në distancë
04/06/2020 00:23
Balotelli nuk del në stërvitje, pritet zgjidhja e kontratës me Brescian
03/06/2020 23:59
Hipoteza e fundit/ Champions League me 8 ekipe në Lisbonë
03/06/2020 01:31
‘Grushte dhe fyerje’, Eros Grezda rrëfen sherrin jashtë fushës me sulmuesin serb
02/06/2020 01:23
Rinisja e futbollit/ Seria A zyrtarizon kalendarin e ndeshjeve
02/06/2020 01:02
Ausilio “pa doreza” për merkaton, tregon objektivat e Interit dhe “djeg” Vidal e Cavanin
30/05/2020 00:51
The Sun zbulon 3 blerjet e mëdha të Realit në merkaton e verës
30/05/2020 00:24
Bonucci: Më në fund kemi një datë rifillimi, jemi gati për të fituar sërish
29/05/2020 23:30
Haaland shikohet si pasuesi i Ronaldos tek Juventus
24/05/2020 00:37
Bayerni makineri, shkatërron 5-2 Eintrachtin dhe shkon i qetë në transfertën e Dortmundit
23/05/2020 23:38
Futbollisti i Dritës me Covid-19/ Izair Emini tregon për Top Channel ditët në karantinë
23/05/2020 00:44
Bayerni detyrim suksesin me Eintrachtin, Dortmundi në strofkën e “ujqërve”
23/05/2020 00:22
Premier League, kërkesë qeverisë për të rinisur stërvitjet normalisht
22/05/2020 23:55
Superliga e Kosovës/ Një rast me Covid-19 ‘minon’ rinisjen e kampionatit
21/05/2020 01:28
Itali, aprovohet protokolli/ Rinisja e Seria A edhe më pranë
20/05/2020 02:24
Hummels shkel protokollin, kamera “e kap mat”
17/05/2020 00:37
Seria A, Milik pasuesi i Higuain te Juventusi?
16/05/2020 23:50
3 klube “big” duan Milinkovic-Savic, Tare i ofron kontratë të re!
16/05/2020 23:35