Gjermania dështon sërish, Griezmann e “përmbys” në Paris
16/10/2018 22:40
Superclassico-n e vendos Miranda, Brazili mposht në fund Argjentinën
16/10/2018 22:06
Derbi Inter-Milan, sfidë mes SHBA dhe Kinës
16/10/2018 19:35
Botërori 2018 ndikoi në rritjen e ekonomisë së Rusisë
16/10/2018 18:23
Liverpool, dëmtohen titullarët e sulmit
16/10/2018 18:04
Probleme financiare te Skënderbeu, bojkotohet stërvitja
16/10/2018 17:50
Kombëtarja U-19 vetëm humbje, mposhtet edhe nga Norvegjia
16/10/2018 16:25
Akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe ngacmime seksuale, Arda Turan rrezikon 12 vite burg
16/10/2018 14:17
Usain Bolt kërkohet nga një klub evropian
16/10/2018 13:18
Thierry Henry te Monaco, zhvillon stërvitjen e parë
16/10/2018 13:06
Fitorja, detyrim për Gjermaninë
16/10/2018 12:44
Princi saudit blen Manchester United? Klubi: Nuk jemi në shitje
16/10/2018 11:44
Luis Enrique: Mund të kisha vrarë lojtarë në pushim të ndeshjes
16/10/2018 08:22
Interi shtyn për transferimin e lojtarit të momentit në Itali
16/10/2018 02:07
Anglia befason Spanjën, shqiptarët asist në fitoren e Zvicrës
15/10/2018 23:34
Ozil, fantazisti më krijues në Europë
15/10/2018 18:32
“Futbollistit” Usain Bolt i kërkojnë të bëjë testet antidoping
15/10/2018 17:43
Akuzat për përdhunim, avokati i Ronaldos: Provat janë manipuluar
15/10/2018 16:52
Milani në plan të dytë, Fabregas drejt Spanjës
15/10/2018 16:46
Eliminatoret e Europianit, zbulohet lista e U-17
15/10/2018 16:38
De Gea nuk rinovon me United, PSG monitoron situatën
15/10/2018 14:18