Meksika, me 6 pikë jashtë Botërorit?!
23/06/2018 19:13
Meksika thuajse e kualifikuar, mposht edhe Korenë e Jugut
23/06/2018 18:54
Argjentina me ndryshime, “firojnë” sekretet nga Sampaoli
23/06/2018 18:43
Tension dhe te Brazili, Thiago Silva i kundërvihet Neymar
23/06/2018 18:04
Lajmet shkurt nga Botërori, 23/06/2018 – Ora 18:00
23/06/2018 18:00
“Shqiponja e Xhakës dhe Shaqirit irriton edhe Putinin!”
23/06/2018 17:27
Tunizia, “kafshatë” e lehtë për Belgjikën
23/06/2018 15:58
VAR, ylli në ngjitje i këtij botërori. Por a mund ta shpëtojë dhe njerëzimin?
23/06/2018 12:56
Festa me shqiponjë, Ankohen serbët. Lichsteiner mbron Xhakën dhe Shaqirin
23/06/2018 12:44
Shqiptarët krenarë për golat e Xhakës dhe Shaqirit
23/06/2018 12:35
Shaqiri vendos një rekord me golin ndaj Serbisë
23/06/2018 11:38
Lajmet shkurt nga Botërori, 23/06/2018 – Ora 11:00
23/06/2018 11:00
Shqiponja e Xhakës e Shaqirit “shëtit” në mediat ndërkombëtare
23/06/2018 09:50
Arrestohen 7 tifozë argjentinas në Moskë, shkaktuan përleshje në stadium
23/06/2018 05:53
Shaqiri nuk komenton “shqiponjën”: E patë se çfarë bëra
22/06/2018 23:02
“Moj Serbi rrjetën ta shpova, se mu m’thojnë Granit Kosova”
22/06/2018 22:49
“Provokacia 2”, mediat serbe: FIFA të reagojë urgjentisht!
22/06/2018 22:23
Xhaka-Shaqiri, “shqiponja me dy koka” që “çmend” serbët!
22/06/2018 21:48
Islanda ndali Argjentinën, por jo Nigerinë… “buzëqesh” Messi / VIDEO
22/06/2018 18:55
Hummels “tradhton” ekipin, nuk do luajë ndaj Suedisë
22/06/2018 18:35
Lajmet shkurt nga Botërori, 22/06/2018 – Ora 18:00
22/06/2018 18:01