Sport
Ish-përgatitësi atletik i Real Madridit: Ronaldo mund të luajë deri në moshën 40-vjeçare
Akordi për Brexit, prek dhe Premier League
Mihajloviç, pranë rikthimit të shumëpritur
Sport
Federata e Futbollit Çeke: Ndeshja kundër Kosovës me rrezik të lartë
Gjigantët e Evropës e kërkojnë, Cavani merr vendimin për të ardhmen
Vdes boksieri Amerikan pas dëmtimit në ring
Messi: Të flasin të tjerët për mua, nuk më pëlqen të flas për veten
Sport
Kombëtarja U21, baza e tranzicionit, Bushi: Për lojtarët vendos Reja, unë vetëm pranoj
Messi fiton “këpucën e artë” për të gjashtën herë në karrierë
United apo Liverpool- “Djajtë e kuq”, mungesa në Premier League
Arabia, në garë kundër kohës- Një stadium për 8 javë!
Sport
Shpjegim nga arbitrat- Videoarbitrimi, risi në Holandë!
Llogaritë për Euro 2020, biletat kualifikuese të nëntorit
Messi: Duam t’i fitojmë të gjithë trofetë
Vetëm tre pikë larg, Edy Reja mund të hyjë në histori të Shqipërisë
Sport
Koret raciste ndaj Anglisë/ Stoiçkov kërkon me lot në sy dënimin e vendit të tij
Euro 2020, situata në çdo grup/ Ja ekipet e kualifikuar dhe ata që shpresojnë
Përleshje në Barcelonë/ Mund të ndryshohet stadiumi për El Clasico
Alves: Parisienët janë racistë
Sport
Menaxheri i Ronaldos: Do thyejë edhe Pelenë, është më i miri i historisë
Allegri afër stolit të United