​Veliu: Çështja e azilkërkuesve në Kosovë po menaxhohet mirë
12/08/2020 14:31
​Laboratorët privat për testim me COVID-19, VV kërkon qasje në dokumente publike
12/08/2020 14:16
Dumoshi në Skenderaj, bashkë me Jasharin zbulojnë punimin “I Love Kosova”
12/08/2020 14:05
​Tahiri: Nuk kemi probleme me LDK-në, koalicioni është ndërtuar mbi bazën e synimit afatgjatë
12/08/2020 13:17
Në Spitalin e Pejës po trajtohen 63 pacientë me COVID-19, 11 në gjendje të rëndë
12/08/2020 11:44
Për 11 ditë, 118 persona ndërruan jetë në Kosovë nga Covid-19
12/08/2020 11:42
Kosovë/ Ministria e Shëndetësisë licenson nëntë laboratorë të tjerë për testet serologjike
12/08/2020 10:59
Vuçiq i reagon ambasadës amerikane për blerjen e armëve nga Kina
12/08/2020 06:37
​Gashi: PDK-ja nuk bëhet pjesë e Qeverisë Hoti
11/08/2020 22:18
Roja bregdetare greke qëllon drejt jahtit turk, Athina zyrtare: Do mbrojmë sovranitetin tonë, po dëmtoni paqen dhe sigurinë në rajon
11/08/2020 19:59
Kosovë/ 13 të vdekur dhe 171 raste me COVID-19
11/08/2020 15:04
Maqedoni Veriore, një viktimë dhe 141 raste të reja me COVID-19
11/08/2020 14:37
Tensione mes Turqisë dhe Greqisë, të dyja vendet dërgojnë luftanije në Detin Mesdhe
11/08/2020 14:26
​Testet e ardhura për COVID-19 nga Serbia, ende nuk janë përdorur
11/08/2020 14:19
Tërheqja e 10 përqindëshit nga Trusti në javën e parë të shtatorit
11/08/2020 13:32
Testimet në privat/ Kosovë, çmimet të kontrolluara
11/08/2020 11:46
Udhëtarët nga Maqedonia me koronavirus në Finlandë, MSH: Shumica me pasaportë kosovare
11/08/2020 11:39
U fut në pishinë dhe ndërroi jetë papritur në sy të fëmijëve, zbulohet identiteti i 40-vjeçarit shqiptar
11/08/2020 11:36
Tronditet Greqia/ Burri godet gruan me sëpatë, më pas qëllon veten disa herë në kokë
11/08/2020 11:10
Kosovë/ Nuk respektuan masat ndaj COVID-19, policia ndaloi 18 persona
11/08/2020 10:46
Ishte shtatzënë/ Humb jetën policja e Kosovës, e infektuar me Covid-19
11/08/2020 10:02