Takimi i parë Kurti- Osmani/ LDK nuk e njeh kreun e VV si kryeministër
10/10/2019 20:08
Prishtinë/ Mbahet për herë të tretë ‘Parada e Krenarisë’
10/10/2019 14:23
Përfundon takimi Osmani-Kurti: Kushdo që ka marrë më shumë vota do caktohet kryeministër
10/10/2019 13:56
Sot takohet Kurti me Osmanin, në pritje të takimit për koalicionin qeverisës
10/10/2019 13:17
I dërguari i Trump në Prishtinë/ SHBA nis punën për marrëveshjen Kosovë-Serbi
09/10/2019 21:27
Vjosa Osmani konfirmon koalicionin me VV: Nuk ka asnjë alternativë tjetër
09/10/2019 14:02
I dërguari i Trump në Kosovë, takim me Thaçin, Kurtin dhe Osmanin
09/10/2019 13:05
Video/ Tension në veri të Kosovës, policia ndalon ekipin dhe tifozët e Crvena Zvezdës
09/10/2019 12:01
Amerikanët i nisin me gjermanët diskutimet për Kosovën. Grenell dhe Palmer vizitë në Prishtinë
09/10/2019 09:04
E kërkuan PDK, LDK dhe Nisma, Rrëzohet kërkesa për rinumërimin e votave në Kosovë
09/10/2019 00:16
Zgjedhjet në Kosovë, njihuni me reagimin e DASH
09/10/2019 00:05
Bashkim kombëtar? Albin Kurti flet për idenë e federatës
08/10/2019 21:54
Kurti: Nëse nuk bëhet me LDK-në, sërish zgjedhje. Lista serbe në opozitë së bashku me PDK-në
08/10/2019 20:43
Kryetari Mustafa takohet me Ambasadorin Kosnett
08/10/2019 18:29
SHBA: Presim që qeveria e re e Kosovës të rifillojë menjëherë bisedimet me Serbinë
08/10/2019 18:18
Rinumërim votash/ Paneli Zgjedhor rrëzon kërkesën e LDK, PDK dhe NISMA
08/10/2019 17:39
Zgjedhjet në Kosovë/ LDK, PDK dhe NISMA kërkojnë rinumërim votash!
08/10/2019 17:20
E dyta në zgjedhje, LDK-ja kërkon rinumërimin e votave
08/10/2019 15:33
Ambasadori amerikan te ‘Vetëvendosja’, Kurti: Për dialogun me Serbinë s’kemi pse nxitohemi
08/10/2019 15:12
AAK e pranon rezultatin zgjedhor, nuk dëshiron rinumërim të votave
08/10/2019 14:18
Haradinaj për Albin Kurtin: Të gjithë e dinë mendimin tim për të
08/10/2019 13:32