Shëndeti
Hudhër me limon për të pastruar enët e gjakut në 40 ditë
Ndryshimi midis pandemisë dhe epidemisë?
Ky është ushqimi që na mbron nga viruset! Blerina Bombaj: Konsumojeni në çdo vakt!
Shëndeti
Probleme me ngërçin? Faktorët e rrezikut, arsyet dhe zgjidhjet
Si të përdorni vajin e ullirit për shëndetin e lëkurës
Mungesa e gjumit dhe ushqyerja/ Lidhja e fortë me shtimin në peshë
Konferenca Ndërkombëtare e Reduktimit të Dëmit/ Ekspertët: Ja si ndikojnë alternativat në shëndetin e duhanpirësve
Shëndeti
Flet mjeku i njohur: Ja kush është mbrojtja më e mirë ndaj Koronavirusit
Ja kush janë 6 sëmundjet që reflektohen në fytyr, shenjat paralajmëruese
Uji i gazuar dhe pasojat tek dhëmbët, kujdesi që ju duhet
Ja çfarë i ndodh organizmit nëse hani 2 kivi në ditë
Shëndeti
Barku i madh iu ekspozon më shumë ndaj një ataku kardiak
Shënohet viktima e dytë në Itali, rritet numri i të prekurve
Ngjyruesit e ushqimeve – si t’i përgatisni të sigurt në shtëpi?
Gjërat që nuk duhet të bëni kurrë kur pini uthull molle
Shëndeti
Gjethet e ullirit/ Mënyrat e përdorimit për shëndetin e zemrës dhe të trurit
Kale, barishtja e hekurt me super vlera shëndetësore
Gjërat që nuk duhet të bëni kurrë kur pini uthull molle
Hernia Diskale – Simptomat, diagnostikimi dhe trajtimi
Shëndeti
10 shkaktarët e sëmundjeve të veshkave
Gastriti, Simpomat, Diagnostikimi dhe Trajtimi i tij