Lajmi i fundit
Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
Kandidatit për deputet Ralf Gjoni është sulmuar me bojë të kuqe nga një i ri te pallati
Sulmi me bojë ndaj deputetit Gjoni, i riu e sulmoi me shiringë në fytyrë
Ralf Gjoni konfirmon se boja nuk i hiqet nga fytyra, ka djegie sysh. Nuk dihet solucioni i përdorur
Receta gatimi
Pestot/Salcat, shefat e kuzhinës: Ja disa kombinime dhe sekrete që mund ti realizoni në shtëpi
“Në shtëpinë tonë”/ Tartufini, ëmbëlsirat më të shpejta dhe më të shijshme
Në shtëpinë tonë/ 4 receta me spinaq
Receta gatimi
Në shtëpinë tonë/ Art me çokollatë (Video)
Në shtëpinë tonë/ 6 receta me portokall (Video)
Në shtëpinë tonë/ Receta e ditës dhe vlerat e saj ushqyese
“Në shtëpinë tonë”/ Ja 5 mënyrat si të gatuani lakrën
Receta gatimi
Njihuni me një nga recetat më të mira në botë, nga shef Altin Prenga
Snoop Dogg nuk dredh vetëm cigare hashashi
Kabsa, pak shije nga Arabia Saudite
Sallata Fatush, një recetë tradicionale nga kuzhina arabe
Receta gatimi
Pse nuk i rezistojmë dot biskotave me çokollatë?
Supë me hudhra dhe qepë për forcimin e imunitetit
Receta e ditës / Domate të mbushura
Receta e ditës/ Pancake me kikirikë të pjekur dhe krem karamel me kikirik
Receta gatimi
Receta e ditës / Picë me bamje
Receta e ditës – Sallatë me fik deti
Receta e ditës / Pançetë gici në vakum me gjizë
Receta e ditës / Linguini me gaforre
Receta gatimi
Smoothie brenda shalqirit për 3-4 persona
Couscous vegjetarian