Pop News
Julka Gramo i nxjerr “të palarat” të shoqit: Jo vetëm që u vonua, por kishte veshur…
Të famshmit që janë dënuar me punë në komunitet
Nëna u injektonte ilaçe fëmijëve, i vinte në karroca paralitikësh, që të merrte ndihmë nga shteti
Pop News
Lë princin miliarder për t’i marrë të dashurin Miley Cyrus!
Vëllai i anëtarit të “Backstreet Boys”: Jam përdhunuar nga motra ime dhe jo vetëm
Si të ulni tensionin e lartë me tri metoda natyrale
Çfarë i ndodh organizmit kur hani panxhar
Pop News
Hudhra dhe xhenxhefili – Kura e mrekullueshme për zemrën dhe imunitetin
Fotot/ Çfarë do t’i ndodhte planetit tonë nëse toka do ndërronte vendin me ujin?
“Më tradhtoi 2 herë dhe kërkonte marrëdhënie treshe”, Demi zbulon sekretet e errëta të ish-martesës
Ganë, përdorimi i dronëve në bujqësi
Pop News
Ashtu si nuk i kemi parë ndonjëherë…Kamela Islamaj dhe Eugent Bushpepaj në TKOB!
Modelja rrezikoi 15 vite burg për fotot e ndaluara
“Botërori 2022”, pamjet mahnitëse të stadiumit në Katar
Kur të tradhton veshja! Momentet e sikletshme të njerëzve të famshëm
Pop News
Mamatë Hadid dhe Jenner përleshen në pishinë
Ronaldo kërkon dhe gjen gruan që i jepte hamburger falas kur ishte i vogël
Një mbrëmje me Whitney Houston/ Nis nga Meksika turneu me holograme
Zbulohet “qyteti i humbur”, i populluar nga gjallesa që diheshin të zhdukura
Pop News
Çfarë po e lumturon kaq shumë Demin?! (FOTO)
Kardashian-et dhe Jenner-et, të gjitha bjonde! (FOTO)