Lifestyle
Zbulimi i NASA-s: Ne planetin Mars ka jete
Nxjerr virgjerine ne shitje per te paguar studimet
Florida, 78 vjecarja ne burg, skandal ne gjyqesor
Lifestyle
Google krijon motorin e kerkimit per fene islame
Britani, jo solarit tek moshat U-18
Ja pse tradhetojne femrat…
“2010 AL30”, asteroidi qe kaloi prane Tokes
Lifestyle
Tenton te shese te bijen per ca para dhe birre
Kafeja e tepert shkakton halucinacione
Bum kerkesash per punen me te mire ne bote
SHBA, gjendet biznesmeni, qe u shtir si i vdekur
Lifestyle
Klima, Worldwatch: Ose ndryshojme, ose vdesim
Sulfur ne atmosfere per te ulur temperaturen e Tokes
Kaliforni, adoleshentja, record sms-sh
Britani, nje grua lind femijen dy dite pas vdekjes
Lifestyle
Shtiret si i vdekur, per t’u shpetuar borxheve
Adriatik, zbulohen koralet e epokes se akullt
Milingonat punetore vrasin “mikeshat” e mbretereshes
Londer, vajza ukrainase kerkon shoqerues per dasmen
Lifestyle
Google dhe televizoret plazma ndotin ambientin
Australi, mund peshkaqenin e shpeton kusheriren