Lifestyle
FOTO/ Ndërron jetë aktori i njohur turk, bashkëshortja e tij nuk përmbahet para arkivolit
Jo më kot quhet aeroporti më i mirë në botë
Foto/ Ndryshimi drastik i Bebe Rexhës ndër vite
Lifestyle
Foto/ Aktorja 51- vjeçare që vazhdon të mbetet një ‘Pretty Woman’
FOTO/ Motra e Schick martohet me futbollistin çek, jep lajmin e madh në bikini
Policia e kërkon të dyshuarin për orë të tëra nëpër labirint
Me biçikletë përmes kurorës së pemëve
Lifestyle
Avioni kalon frikshëm mes ndërtesave të qytetit
Vajza futet te kafazi i luanit (Video)
Aktorja pret flokët si çun: Më shikojnë çuditshëm, më pyesin a je sëmurë…
Gruaja e Eriksen po e tradhton me shokun e skuadrës, reagon danezi
Lifestyle
FOTO/ Barcelona-Inter, një ndeshje e nxehtë jashtë fushe. Ja partneret seksi të futbollistëve
Tifozët në kor i kërkojnë gazetares të zhvishet, dhe ajo përgjigjet
Stresi sqaron të vërtetën e ndarjes me Kejsin: Jemi në menopauzë!
Vende që duhet t’i vizitoni patjetër para se të vdisni! (FOTO)
Lifestyle
470 euro për dy pjata, vërshojnë ankesat kundër restorantit italian
Fotot me të bukura të udhëtimeve për 2019-ën
Dyshohej si i korruptuar, i gjejnë tonelata me flori në shtëpi
Kapen vjedhësit e shtëpive, bënin foto me pasurinë e grabitur
Lifestyle
Gjahtarët paguajnë për foto me zebrat e vrara
Foto/ “A do të jesh rrezja e diellit”!Djali me Sindromën Down bën propozimin më emocionues