Fashion
Kostumet e nxehta dhe të shfrenuara në Instagram që nga Kendall Jenner deri tek Cecila Rodriguez
Foto/ Modele jo siç jemi mësuar të shohim …
Miley modelon për Marc Jacobs/ Shkëlqen në krahë të motrave Hadid
Fashion
Shqiptari në videoklipin e Selena Gomez (FOTO-VIDEO)
Java e modës në New York/ Trendet më të reja në pasarelë
Epidemia nga Kina, pasoja edhe tek moda e lartë
I lë të gjithë pa fjalë, Trejsi Sejdini parakalon në Javën e Modës në Nju Jork (FOTO)
Fashion
Prezervativë “firmato”…nga Saint Laurent!
Stilistja nxjerr në pah pjesët që grave u kërkohet t’i mbulojnë
Fiton parà në Instagram, por s’është qenie njerëzore
Beyonce shfaqet mahnitëse në fustanin e kreatorëve të njohur nga Kosova
Fashion
Fustanet më ikonike të kësaj dekade në “Oscars” (FOTO)
VIP-at mahnitin me veshjet në AMA 2019
Sfilatë në Venecian e përmbytur. Stefano Ricci prezanton koleksionin vjeshtë-dimër 2020
“Perënditë” e muzikës latine, ja kush u vesh më bukur (FOTO)
Fashion
Ja kush janë sekretet e binjakeve që shkaktuan tërmet në industrinë e modës – FOTO
Ylli i “Game of Thrones” inspirim për modën (FOTO)
10 objektet e modës më të dëshiruara në botë për 2019
Sfilatë në Paris, me fustane prej çokollate
Fashion
Modelja austrialiane sjell trendin e ri të bikinit! – FOTO
Dua, mos po guxon më shumë “se ç’duhet”? (FOTO)