Pop News
COVID-19, ja çfarë duhet të dinë diabetikët dhe ata që vuajnë nga zemra
Sallatë me barbunja dhe fasule/ Dy receta të lehta për t’i shijuar gjatë verës
Njihuni me 4 mënyra si të parandaloni djersitjen e këmbëve gjatë verës
Pop News
Çokollata, aleatja e zemrës në kohë pandemie
3 lugë vaj ulliri në ditë për tensionin e lartë, gjakun dhe tretjen
Kylie Jenner nuk përmbahet, publikon foton topless… (FOTO)
Prekëse/ I shoqi i humbi jetën nga kanceri! Gruaja mban premtimin, bën dy fëmijë pas vdekjes së tij
Pop News
VIDEO/ Kamera e sigurisë filmon gjithçka/ Momenti kur macja e egër përleshet me aligatorin…
E përmendi në këngë/ Stresi sqaron arsyen e “prezencës” së Elvana Gjatës në tekst…
I tëri “gri”/ Njihuni me të moshuarin që ka 60 vite pa u larë
Propozimi i zjarrtë/ Burri i vë flakën vetës për të marrë “PO-në” e infermieres (FOTOT)
Pop News
Ditëlindja kthehet në panik/ Momenti kur gruaja noton fare pranë peshkaqenit dhe… (FOTO)
Infermierja përlot botën/ Djersa derdhet “lumë”, pas një turni sfilitës me pacientët e infektuar me covid
10 aktorët më të paguar, disa madje mund t’ju befasojnë
​Pse u prish martesa e parë e Meghan Markle?
Pop News
“Princi i Bel-Air”-it/ Rikthehet Uilli në version dramatik
Vendimi i Walt Disney/ Lamtumirë 20th Century Fox
Tregu i zi i cigareve të bardha
Aktori më i paguar/ “The Rock” kryeson listën e “Forbes”
Pop News
Akuzohet për “përvetësim kulturor”, fansat “shokohen” nga origjina e Rita Orës
Bashkëshortja e mbajti shtatzëninë të fshehtë, Ed Sheeran baba këtë verë!