Pop News
Policët shtypin mes dy makinave burrin e zhveshur me dy shpata samurai, që i kërcënonte me koronavirus
Ringjallet mallkimi i familjes Kenedi, nënë e bir zhduken pas lundrimit me kanoe në Maryland
Rusia shton fuqinë ushtarake me super-nëndetësen e re bërthamore
Pop News
Itali/ Lulëzon kurora e gjëmbaçit në këmbët e Krishtit, prifti: Sinjal shprese ndaj koronavirusit
Megjithë pandeminë e koronavirusit, mijëra ushtarë rusë stërviten për paradën e Ditës së Fitores
Xhevahir Zeneli dhe Edmond Halili dhurojnë shfaqe për banorët e pallateve në Durrës
Pas kritikave, Madonna dhuron $1mln për krijimin e vaksinës së koronavirusit
Pop News
Moderatorja shqiptare rrëfen eksperiencën si mami beqare: Vajza kërkon të më gjejë burrë!
Enca në kërkim të të dashurit? Tregon kriteret që duhet të plotësojë!
Enca e pranon publikisht: Nuk pi cigare normale por pi…
Kleriku saudit: Gratë lejohen të refuzojnë seksin me burrat e tyre gjatë koronavirusit
Pop News
Pronari nga Brooklyn anullon një muaj qera për qindra qeramarrës
Shimpanzeve u shfaqen filma vizatimorë, mungesa e vizitorëve në kopësht i çon në depresion
Shtatzëne e infektuar! Të lindësh në kohën e Covid-it…
Fortesa spanjolle e izoluar nga bota e jashtme regjistron zero raste koronavirusi
Pop News
Këngëtarja Pink rezulton pozitive me koronavirus
I zoti me koronavirus: Të izolohen edhe kafshët shtëpiake!
Shkencëtarët australianë: ”IVERMECTIN” mund të kurojë Covid-in
​Koronovirusi “preferon” të ftohtin e thatë
Pop News
Lajm i mirë! Manastirliu: Shërohen edhe 3 infermierë të prekur nga COVID-19
“Dhimbje dhe ethe…”, gazetarja e njohur del me koronavirus