Amerikanët nxjerrin në treg akullore me shije djathi dhe makaronash
08/02/2020 17:49
DROGA ZOMBI/ Quhet Flaaka dhe i kthen njerëzit në kanibalë
08/02/2020 17:36
Çfarë do të ndodhte me Tokën po të mos kishte më njerëz?
08/02/2020 12:05
Çfarë gatuhej për mbretin Zog dhe receta e tij e preferuar
08/02/2020 08:21
Google nën hetim për përdorimin e të dhënave gjeolokalizuese
04/02/2020 18:22
Kujdes me tavllën e duhanit, sa është e rrezikshme për shëndetin nëse nuk e zbrazni?
04/02/2020 17:41
Shifra marramendëse/ Ja sa para përfiton YouTube vetëm nga reklamat
04/02/2020 17:23
Vende misterioze. 10 vendet më të çuditshme të botës
03/02/2020 18:52
Shkencëtarët kapin yllin që tërheq pas vetes kohën dhe hapësirën
03/02/2020 14:47
Helmi artificial i gjarprit mund të shpëtojë shumë jetë
02/02/2020 22:43
Ju ndodh të mos keni gjumë kur jeni të lodhur? Kjo është arsyeja
02/02/2020 20:56
Ndodh vetëm disa herë gjatë mijëvjeçarëve! Çfarë do të thotë data e sotme
02/02/2020 12:30
Shkodra e shpëtoi Robert Shvarcin, kur ai ishte vetëm shtatë vjeç
30/01/2020 21:18
Mund ta keni edhe ju në kompjuter, ky antivirusi shiti të dhënat e 435 milionë përdoruesve tek kompanitë e tjera
29/01/2020 20:58
Beqaret më të lumtura se burrat e vetmuar
29/01/2020 18:15
Lojtari i “Fortnite” që fiton mbi 180 mijë euro në vit – duke luajtur në garazhin e babait të tij
29/01/2020 17:59
“Objekt” në mes të akullit, misteri në Antarktik
29/01/2020 13:46
Kujdes, femra: Nëse ai ua thotë këto 5 fjali, po ju tradhton!
27/01/2020 17:53
Aksidentet – si mund ta shpëtoni veten nga një makinë që zhytet në ujë
27/01/2020 17:52
FOTO/ Operacioni që i ndryshoi jetën
25/01/2020 16:25
Supë me lakuriq nate. Ja çfarë shitej në tregun kinez ku lindi virusi që po tremb botën
23/01/2020 16:17