Matcha, bima me veti të jashtëzakonshme medicinale e ardhur Lindja
11/10/2018 10:59
Fluturimi më i gjatë në botë pa ndalesë: Singapor-Nju Jork
10/10/2018 13:57
Një vizitë në Manastirin e Shën Naumit
10/10/2018 09:33
Stërnipi i Hitlerit donte të martohej me një grua hebreje
09/10/2018 10:09
Kullat njerëzore të Spanjës (FOTO)
08/10/2018 13:54
Aplikacion i ri për iPhone: Hej Siri, po më ndalon policia!
08/10/2018 12:19
Doktori 106-vjeçar që nuk ka ndërmend të dalë në pension
07/10/2018 14:49
Ju prezantojmë ushqimin më të pashëndetshëm në botë: Mars-gherita (FOTO)
05/10/2018 17:11
Shfaqjet më ekstreme muzikore në botë
05/10/2018 10:33
Vejusha që fiton të ardhura duke postuar në Instagram foto këmbësh
04/10/2018 17:28
Ende asnjë shpjegim për gropën misterioze me zjarr
03/10/2018 22:03
Në Teksas mbyllin shtëpinë e parë publike me kukulla seksi (Foto)
01/10/2018 17:52
Shtëpia me 30 dhoma gjumi nuk i mjafton, miliarderi nga Dubai kërkon të bëjë shtesë në mansion (Foto)
30/09/2018 18:51
Stërvitja e egër e forcave speciale ruse: luftë me qen të tërbuar (Foto)
28/09/2018 11:30
Ndërtesat në vendet më të rrezikshme në botë (Foto)
26/09/2018 18:19
Një udhëtim për të mos u harruar…me “trenin e çokollatës”
26/09/2018 13:05
Brenda kafenesë që duket si film vizatimor (Foto)
25/09/2018 11:59
Kinë, marshimi i përbindëshave mekanikë
15/09/2018 20:54
Çfarë mendojnë meshkujt për femrat dhe femrat për meshkujt? E zbulon “Wake Up”
14/09/2018 12:58
Fiton 5 milionë euro në lotari, pensionistja humb ndjenjat
13/09/2018 09:42
Artisti misterioz që kthen makthet në piktura
10/09/2018 18:50