Prostitucioni shtohet në listën e profesioneve për emigrim
26/04/2018 13:21
Rruga e Qumështit, siç nuk e keni parë kurrë më parë – FOTO
25/04/2018 22:54
Objekte të çuditshme që pak veta ua dinë përdorimin
24/04/2018 22:22
Fillimisht Toka nuk ka pasur njerëz me sy blu (FOTO)
24/04/2018 17:24
Shtëpia 200-vjeçare në Manhattan shitet për 4,8 milionë $
23/04/2018 11:11
Ndahet nga jeta njeriu më i vjetër në botë
22/04/2018 12:33
Në sauna, pas pune me kolegët!
20/04/2018 18:07
Japoni, zbulimi i rrallë: Balta, më e çmuar se paratë
17/04/2018 19:23
Ferrari 488 Pista, fluturon nga 0-100 për 2.85 sekonda
17/04/2018 16:00
Fakte tronditëse për Marilyn Monroe që ndoshta nuk i dinit
13/04/2018 14:44
Ndoshta nuk i dinit! Disa fakte mbi “Air Force One” që do t’iu habisin
10/04/2018 15:05
FBI identifikon mumjen 4000-veçare
08/04/2018 12:06
Foto fantastike që shënjuan historinë
06/04/2018 12:07
45 vite me parë, telefonata e parë me celular
03/04/2018 13:29
Prodhohet e para ‘shtëpi fluturuese’ (Foto)
25/03/2018 09:04
Ndiq ritmin e hënës dhe do të jesh më e bukur
23/03/2018 14:35
Tuchel, trajneri që u shkarkua për shkak të një bombe
23/03/2018 14:06
Çiftet e famshme që kanë qëndruar më gjatë bashkë
22/03/2018 12:44
10 qytetet e humbura më të pabesueshme në botë
17/03/2018 14:41
Pyeten të burgosurit se si do të trajtohet shqiptari më i urryer në SHBA
15/03/2018 20:08
10 qytetet europiane me më shumë kokainë, 5 nga një shtet i vetëm
14/03/2018 19:45