FOTO/ Duel kuajsh! Fotografi sjell pamje të veçanta prej saj…
30/06/2020 22:39
Studimet: Përse vdesin më shumë burra nga COVID-19?
30/06/2020 12:03
576 vjet më parë Skënderbeu vrau 22 mijë ushtarë osmanë
29/06/2020 16:54
FOTO/ Imazhe spektakolare të “Rrugës së Qumështit”…
25/06/2020 18:05
Publikohet foto e ajsbergut që përmbyti titanikun
14/06/2020 19:47
​Zogjtë që mësojnë të këndojnë, kanë dialekte
14/06/2020 16:34
Befasojnë shkencëtarët: Zbulohet ushqimi i fundit i dinozaurit 110 milionë-vjeçar
03/06/2020 14:22
Fotot që do ju mahnitin, këto pëllumba nuk e keni ditur që ekzistojnë
03/06/2020 09:47
Proxima B, konfirmohet prania e planetit të ngjashëm me Tokën
30/05/2020 12:27
Pak djallëzi në çdo shenjë horoskopi, mësoni anën e errët të shenjës suaj
22/05/2020 10:21
​Zogu i zhdukur shfaqet pas 136 mijë vjetësh
20/05/2020 20:37
Foto/ ​Këpucët e para për të dy këmbët janë prodhuar para 710 vitesh
20/05/2020 09:46
Foto të rralla nga Lufta e Parë dhe e Dytë Botërore
14/05/2020 21:12
Këto janë 10 misteret më të mëdha që rrethojnë planetin tonë
14/05/2020 12:29
Foto/ Nga murtaja te Koronavirusi. Çdo 100 vite bota përballet me një epidemi
10/05/2020 17:43
6 gjëra befasuese që njerëzit kanë bërë në gjumë!
10/05/2020 10:38
“Shi gjaku apo qumësht makiatoje”/ 10 gjërat më të çuditshme që kanë rënë ndonjëherë nga qielli
10/05/2020 10:12
Nga “Darka e Fundit” te “Puthja”/ Këto janë 10 pikturat më të kërkuara në botë!
10/05/2020 09:46
FOTO/ Pamje mahnitëse të ndërtesave më të bukura në botë
29/04/2020 21:21
Njihuni me gjallesat që bëhen “një” me natyrën, për t’u mbrojtur
17/04/2020 19:43
Në brendësi të fisit Mundari, aty ku mendojnë se urina e kafshëve të mbron nga infeksionet
15/04/2020 19:18