Aktori Will Smith në premierën e “Gemini Man”
07/10/2019 12:46
E çuditshme por e vërtetë, Brad Pitt duket si vajzat me të cilat del
05/10/2019 22:32
“Njeriu-tigër” mbush 50 vjet/ Të rritur kujtojnë filmin me personazhin e dashur të fëmijërisë
03/10/2019 14:30
Aktorja e një prej filmave më romantikë është 103 vjeçe dhe ende e bukur
01/10/2019 19:39
Fundi i botës në shkretëtirën amerikane
01/10/2019 18:27
Shfaqet premiera e “Maleficent 2″/ “Mistress of evil” del nëpër kinema më 18 tetor
01/10/2019 11:24
Masha dhe Ariu/ 32 miliardë shikime në “Youtube”
21/09/2019 12:35
TIFF, 17 vjeç
19/09/2019 16:48
Do të shpenzohen një miliardë dollarë, për serialin e ri “Zoti i Unazave”
18/09/2019 16:18
Filmi horror “It” pushton kinematë, 155 milionë USD për 2 javë
17/09/2019 11:22
“Jojo Rabbit”, komedia e zezë që ironizion Hitlerin
16/09/2019 13:13
Nisin filmimet e 007. “Licensë për të vrarë” për herë të fundit me Daniel Craig
10/09/2019 15:38
Në shesh xhirimin e “shtëpiake të dëshpëruara”, edhe Longoria pre e bulizmit
10/09/2019 13:08
Seriali i famshëm televiziv “Friends” rikthehet sërish
07/09/2019 15:55
Keanu Reeves feston 55 vjetorin dhe rikthimin si “Neo”, në “Matrix 4”
02/09/2019 17:45
Festivali i Filmit në Venecia/ Yjet që shkëlqyen në tapetin e kuq
02/09/2019 16:30
Finalja e “Luftës së Yjeve”. Prezantohet klipi i “The Rise of Skywalker”
27/08/2019 20:45
Ish mundësi Dwayne Johnson thyhen çdo rekord me pagën 89 mln dollarë
22/08/2019 12:04