Hahn: S’është dështim i Shqipërisë. Komisioneri: Vendimi lidhet me dinamikat e brendshme të Evropës
17/10/2019 12:41
Borxhet e kompanive publike/ 300 milionë euro shtetit, Xhepa: Problem shpenzimet
17/10/2019 12:36
Ministria e Drejtësisë kërkon ekstradimin e “Babales” (Albert Veliut) nga Belgjika
17/10/2019 12:30
Indeksi i barazisë gjinore/ Publikohet në BE, së shpejti edhe në Shqipëri
17/10/2019 12:28
Kripa e jodizuar- Kuvendi, projektligj për kontrollin e prodhimit dhe tregtimit
17/10/2019 12:21
Edukata seksuale në Shqipëri/ UNFPA: Përparime të mëdha në përfshirjen në shkollë
17/10/2019 12:14
Në pritje të nipërve nga Siria/ Prindërit e xhihadistit të vrarë asnjë lajm nga familja e tij
17/10/2019 12:10
Operacion policor në Vlorë, ndalohen 7 persona dhe 3 të tjerë shpallen në kërkim (EMRAT)
17/10/2019 11:57
Brexit/ Boris Johnson arrin marrëveshje me BE-në
17/10/2019 11:47
Gjuante me armë brenda shtëpisë dhe kërcënonte familjarët, arrestohet 41-vjeçari në Deçan
17/10/2019 11:44
Gjuzi sportiv në parlament/ Ruçi nuk kursen vërejtjet: Respekto rregulloren!
17/10/2019 11:35
Protestë në Kosovë për çmimin Nobel: Me fletë në duar, qytetarët kujtojnë masakrat e Milloshevicit
17/10/2019 11:28
Kërkoi favore seksuale nga nëna e divorcuar, gjyqtari i Fierit dënohet me 3 vite burg
17/10/2019 11:03
Kosovë/ KQZ vendosi të rinumërohen edhe 530 vendvotimeve
17/10/2019 10:48
Arabia, në garë kundër kohës- Një stadium për 8 javë!
17/10/2019 10:45
Kapet banda e grabitësve që vidhte shtëpitë e futbollistëve të Realit dhe Atlético, mes tyre edhe një shqiptar
17/10/2019 10:38
Për të zhdukur varfërinë monetare duhet zhdukur varfëria në arsim!
17/10/2019 10:34
Pensionisti “kërcënon” mbretëreshën: Jam pasardhës i familjes mbretërore, të bëhet analiza e ADN-së
17/10/2019 10:30
Tanja Fajon mesazh Francës: “Është një turp i madh, Macron hap sytë”!
17/10/2019 10:29
Trump: Kurdët nuk janë “engjëj”
17/10/2019 10:15
Negociatat/ Merkel: Shanset nuk janë shumë të mira
17/10/2019 10:13