Zbardhet draftopinioni i Komisionit të Venecias për emërimet në Gjykatën Kushtetuese: Duhet dialog
29/05/2020 19:48
Publikoi videon e nënës së 15-vjeçarit me pistoletë në dorë, Ardi Veliu: Më është nxjerr fjala jashtë kontekstit
29/05/2020 18:45
Avdylajt/ Gjykata shfuqizon urdhrin e Drejtorisë së Burgjeve, i jep të drejtë drejtorit të 313
29/05/2020 18:20
Ambasadorja Yuri Kim me ministren Manastirliu në laboratorin e ISHP: SHBA mbështet Shqipërinë për luftën kundër COVID19
29/05/2020 17:22
Shkodër/ Mbytet në lumin Buna një i huaj
29/05/2020 16:37
Djeg totalisht shtëpinë dhe dhunon psikologjikisht bashkëshorten, e pëson 51-vjeçari në Fier
29/05/2020 16:24
Bylykbashi: Pa konsensus, nuk shkohet më tej. Qeveria tranzitore kërkesë e padiskutueshme
29/05/2020 15:25
Kompania ‘Wizz Air’/ Nga 1 korriku bazë me tre avionë në Rinas
29/05/2020 15:24
Mbledhja për Zgjedhoren/ Gjiknuri: Ja ku nuk po biem dakord me PD-në
29/05/2020 15:11
Përfundon mbledhja/ Hajdari: S’ka tym të bardhë pa ndryshimin e sistemit
29/05/2020 15:02
Manastirliu: Në fundjavë s’ka kufizime. Ja çfarë do ndodhë pas datës 1 qershor
29/05/2020 14:51
Merr flakë një anije peshkimi në Durrës, shpëtohen tre marinarët
29/05/2020 14:18
Përfundon mbledhja e Bashës me “të vegjlit”/ Mediu: Çdo gjë në tryezë është qëndrim i opozitës
29/05/2020 13:59
Meta: Pres me padurim konsensusin e palëve brenda 31 Majit. Do t’i dekretoj
29/05/2020 13:38
Meta: Kam kthyer 2 ligje, cënojnë identitetin kombëtar dhe…
29/05/2020 13:32
Teatri/ Meta: Ramë dakord me “Europa Nostra” për një hetim ndërkombëtar
29/05/2020 13:25
Nga 15 qershori/ Greqia hap kufijtë për 29 vende, mes tyre edhe Shqipëria!
29/05/2020 12:57
Aksident në Lezhë, humb jetën një person
29/05/2020 12:52
Të dënuar për trafikim narkotikësh dhe nën hetim për vrasje/ 5 të tjerëve u dërgohet formulari i OFL
29/05/2020 12:24
Infektimi i personelit shëndetësor, Spahia: A do zbatohet Kodi Penal për ministren e Shëndetësisë?
29/05/2020 12:08
Vendimi i Kushtetueses/ Reagon Kurti: Gjykata u rreshtua me kapësit e shtetit. Hapat e tjerë politik do bëhen të ditura në vazhdim
29/05/2020 11:56