U bllokuan 550 ton naftë në Ballsh, reagon Rama: Luftë çdo ditë me të mëdhenjtë
21/08/2019 16:22
Maqedoni/ Në pranga për 1.5 mln euro, ndërron jetë nëna e prokurores speciale
21/08/2019 16:20
Ish-ambasadorja britanike në Shqipëri, sekretare personale e princit Harry dhe Meghan Markle-it
21/08/2019 16:11
Skandali “Zhvatja”/ Arrestohet prokurorja speciale
21/08/2019 16:10
Unaza e Madhe këtë mandat/ Veliaj: Projekti nuk mund të bllokohet nga 30 zhurmaxhinj
21/08/2019 15:49
Gati për nisjen e Superligës. Armando Duka flet për Skënderbeun, stadiumin e ri dhe ndryshimet ligjore
21/08/2019 15:32
Transmetimet digjitale/ Puna ka nisur që në vitin 2006, në 1 shtator procesi mbyllet në 6 qarqe
21/08/2019 15:22
Analizat e fëmijëve. Këtë vit do të kryen në 4 poliklinika për të shmangur radhët
21/08/2019 15:20
Anti-informaliteti nuk rriti të ardhurat/ Për korrikun 4.8% më pak se plani i parashikuar
21/08/2019 15:09
Aeroporti në San Francisko ndalon shishet plastike të ujit
21/08/2019 14:57
Cristiano Ronaldo flet për daljen e tij në “pension”
21/08/2019 14:40
PD për dosjen nr.184 në Dibër: Është mënyra për varrosjen e hetimeve për vjedhjen e zgjedhjeve
21/08/2019 14:30
Trump anulon vizitën në Danimarkë: Groenlanda nuk shitet
21/08/2019 14:17
(Video) Shembet përfundimisht restoranti i Mihal Kokëdhimës
21/08/2019 13:50
Zjarr në Fier/ Digjen rreth 300 rrënjë ullinj
21/08/2019 13:32
Bushat/ Plagosje me armë zjarri, 1 person gjendet në kanal
21/08/2019 13:25
Basha: PS e Shkodrës u dorëzua tek Tom Doshi dhe trafikanti Pëllumb Gjoka
21/08/2019 13:22
Tiranë/ Iu gjendën armë dhe drogë, në pranga 2 persona
21/08/2019 12:53
Itali/ Presidenti nis konsultimet: Ose qeveri e re ose vendi shkon në zgjedhje të parakohshme
21/08/2019 12:41
Vëzhguesit e pavarur politik: Mbi zgjedhjet vendore ka paqartësi ligjore
21/08/2019 12:31
Ja si do të transformohet vija e liqenit të Shkodrës nga Shiroka në Zogaj
21/08/2019 12:23