Dhjetë ditë nga katastrofa në Indonezi, druhet për mbi 5.000 viktima
08/10/2018 11:19
“Paris Motor Show”, dominojnë makinat elektrike
08/10/2018 11:08
Kryetarja e Gjykatës së Korçës në Vetting, pasuria në “sitë”
08/10/2018 11:01
Australi, polemika për publicitetin e garave me kuaj në Operën e Sidneit
08/10/2018 10:59
Rama fajëson opozitën për “Babalen”, “Xhisielën”: Basha kërkoi pushtet në tavolinë
08/10/2018 10:32
KPK shkarkon gjyqtarin e Apelit të Korçës, Sotiraq Lubonja
08/10/2018 10:06
Ekspertët japin alarmin për klimën: 12 vite për të shpëtuar
08/10/2018 10:03
Rumani, dështon referendumi. Martesat gay ndalohen me ligj, por jo në nivel kushtetues
08/10/2018 09:39
Bosnje-Hercegovinë, nacionalisti serb drejt Presidencës tripalëshe
08/10/2018 09:30
Brazil, për presidentin e ri vendos balotazhi më 28 tetor
08/10/2018 09:22
Bullgari, vritet një gazetare investigative
08/10/2018 09:15
Fushë Krujë, shpërthim eksplozivi ndaj të afërmve të Xhisielës
08/10/2018 08:41
Dorëhiqet kreu i Interpolit, po hetohet në Kinë për korrupsion
08/10/2018 08:34
Tsipras, vizitë në Moskë dhe takim me Putinin më 12 dhjetor
08/10/2018 08:09
Rita Ora thyen rekordin 30 vjeçar në Britani
07/10/2018 23:04
Aksident tragjik në Nju Jork, përplaset limuzina me dasmorë, 20 të vdekur
07/10/2018 22:56
Barcelona “harron” të fitojë në La Liga, vetëm barazim me Valencian
07/10/2018 22:46
Interi fiton në transfertë me Spal, ngjitet i treti
07/10/2018 22:23
Zhduket gazetari saudit pasi hyri në konsullatën në Stamboll
07/10/2018 21:27
Përplasja e re Athinë-Berlin, Greqia do kërkojë 280 mld euro për dëmet e luftës
07/10/2018 20:43
Tradita e bletërritësve, familja që e trashëgon në breza
07/10/2018 20:26