Tottenham përuron me fitore stadiumin e ri spektakolar (Foto)
04/04/2019 11:38
Fermeri po mbillte ullinj, gjen predhën e Luftës së II Botërore
04/04/2019 11:04
“Microsoft”-i mbyll “eBook”, e bashkë me të “zhduken” edhe librat
04/04/2019 10:32
Proteza kancerogjene, Franca ndalon implantet e gjirit
04/04/2019 10:22
Lista e vrasjeve në seri të “Tony Montanës” shqiptar
04/04/2019 10:04
Burg përjetë “Tony Montanës” shqiptar
04/04/2019 09:53
Dietat ushqimore pa cilësi po vrasin një në 5 vetë
04/04/2019 09:30
Lidhi pas krevatit të dashurën dhe e përdhunoi, Gjykata s’ka mëshirë për shqiptarin
04/04/2019 09:29
SHBA, 37 mjete të blinduara për FA. Moses-Ones: Shqipëria, lider në rajon
04/04/2019 09:16
NBA, Denver e Houston, fitore pa histori ndaj rivalëve
04/04/2019 09:13
Kërcënimi rus, Stoltenberg: NATO, jo bazë raketash bërthamore në Europë
04/04/2019 09:04
Punimet në nënstacionin e Kombinatit, periferia e Tiranës në “terr” dyditor
04/04/2019 08:54
Turqi, “kryebashkiaku” i Stambollit: AKP, humbës të këqinj! Erdogan? Çdo gjë e ka një fund
04/04/2019 08:46
Cakaj takon Nancy Pelosin: SHBA mbështet Shqipërinë për anëtarësimin në BE
04/04/2019 08:19
Juncker: Brexit pa marrëveshje, skenari më i mundshëm
04/04/2019 05:53
Kultura e armëve, Zvicra nën presionin e Bashkimit Europian
04/04/2019 05:02
Pritja përfundon, publikohet traileri i filmit “Joker” (Video)
04/04/2019 04:14
Studiot e “Harry Potter”, më shumë magji për vizitorët
04/04/2019 03:25
Prezantohet taksia fluturuese në Vjenë, prodhimi nis në fund të vitit
04/04/2019 02:58
Formula 1/ Hamilton më i paguari, e ndjek Schumacher
04/04/2019 02:38
Reforma në gjyqësor, BE nis një procedurë ndëshkuese ndaj Polonisë
04/04/2019 01:54