Mjellmat e Mbretëreshës/ Tradita 800 vjeçare e numërimit në lumin Tamiz
17/07/2019 19:59
Gjyqi/ Burg për jetë për “Lordin” meksikan të drogës
17/07/2019 16:51
La Tirana e Kilit, qyteti i festivalit të rrallë fetar
17/07/2019 14:21
Njeriu i parë në Hënë, 50 vite nga misioni ‘Apollo 11’
17/07/2019 11:44
Konkursi i ëmbëlsirave, fiton ‘një tullë’ pariziene
17/07/2019 11:38
Vajza e El Chapos, linjë veshjesh me emrin e të atit
17/07/2019 11:31
Shkon për pushime në Mal të Zi, familja: Përjetuam ditë makthi
17/07/2019 11:09
Lajme të mira!Si peshkaqenët mund të kurojnë parkinsonin
17/07/2019 10:41
Zbulohet vendbanimi 9,000-vjeçar, zgjidhet misteri i zhvillimit të qytetërimeve
17/07/2019 08:50
Mori ryshfet 20 milion dollarë, arrestohet ish-presidenti
17/07/2019 04:35
SHBA, mblidhen ministrat për avancimin e lirisë fetare
17/07/2019 03:05
Ursula von der Leyen presidente e re e Komisionit Europian, Franca kundër saj
17/07/2019 01:56
Video/ Qyteti përfshihet nga flakët, rreth 80 familje evakuohen
17/07/2019 01:21
Uria në botë/ Shkak konfliktet, zhvillimi i ngadaltë dhe ndryshimi i klimës
16/07/2019 22:48
Trump: Nuk jam racist/ I përgjigjet sulmeve pas kritikave për 4 kongresmenët me ngjyrë
16/07/2019 21:13
Foto+Video/ Vranë 8 persona, policia ekzekuton pa mëshirë autorët
16/07/2019 20:16
Ursula von der Leyen presidentja e re e Komisionit Europian
16/07/2019 19:58
Si i shpenzon familja mbretërore e Britanisë paratë publike!
16/07/2019 19:10
BE ndëshkon Turqinë/ I vendos sanksione për shpime në ujërat kombëtarë të Qipros
16/07/2019 18:16
Kabul/ Qentë trajnohen për zbulimin e minave
16/07/2019 16:38
Zjarret në Kroaci ndërpresin festivalin muzikor
16/07/2019 16:23