Bilanc tragjik në SHBA, afro 163 mijë të vdekur nga COVID-19
07/08/2020 20:00
COVID-19 në Irak, 3.461 dhe 75 humbje jete në 24 orë
07/08/2020 19:23
Shifra alarmante në Indi/ Mbi 2 milionë të infektuar me COVID-19 që prej fillimit të pandemisë
07/08/2020 19:07
Brazili solidar/ Monumenti i Krishtit “vishet” me flamurin e Libanit…
07/08/2020 18:51
VIDEO/ Aeroplani me 191 pasagjerë në bord del nga pista dhe përplaset, ka viktima
07/08/2020 18:45
Zvicra paraporosit 4,5 milionë doza të vaksinës së mundshme antiCOVID-19
07/08/2020 18:33
Funeral në vend të dasmës/ Vdekja e infermieres në Bejrut përlot një botë të tërë…
07/08/2020 18:22
FOTO/ Toreadori e pëson keq nga demi, momenti kur përfundon disa metra në ajër
07/08/2020 17:57
VIDEO/ Doli nudo para makinave dhe bllokoi qarkullimin, shoferi “tërbohet” dhe …
07/08/2020 17:14
Presidenti libanez: Neglizhenca apo ndonjë raketë mund të kenë shkaktuar shpërthimin
07/08/2020 16:54
Kaos në Liban/ Pas shpërthimit të fuqishëm, në vend nisin protestat masive…
07/08/2020 16:33
Turqia ka rifilluar kërkimet për gaz dhe naftë në Mesdheun lindor, thotë Erdogan
07/08/2020 16:19
Rusi, rastet me COVID-19 tejkalojnë 877 mijë
07/08/2020 14:57
Ish-agjenti saudit: Princi i kurorës dërgoi ekip atentatorësh në Kanada për të më vrarë
07/08/2020 14:54
Iran, shkon në mbi 18 mijë numri i vdekjeve nga COVID-19
07/08/2020 14:54
Liban, shkon në 154 numri i të vdekurve nga shpërthimi në Portin e Bejrutit
07/08/2020 14:50
Erdogan: Turqia ka rifilluar kërkimet për gaz dhe naftë në Mesdheun lindor
07/08/2020 14:50
COVID-19, vazhdon të rritet numri i të vdekurve në Brazil, Indi dhe Meksikë
07/08/2020 14:48
Donald Trump për Joe Bieden: Ai është kundër Zotit
07/08/2020 14:14
Ngrohja globale, izolimi nuk ka shumë ndikim
07/08/2020 14:11
Pamje të rënda/ Nuk kursyen as foshnjat, çfarë ndodhi 75 vite më parë në Hiroshima
07/08/2020 13:28