​Një i burgosur i pazakontë arratiset nga një burg në Shri Lanka!
05/08/2020 22:41
Turqi, mbi 5 milionë teste për COVID-19 të kryera deri më tani
05/08/2020 22:26
Bejrut nuk do të jetë kurrë më i njëjti!
05/08/2020 22:02
​Franca me numrin më të madh të rasteve të reja ditore që nga maji
05/08/2020 21:51
​Zvicra vendos Spanjën në listën e vendeve me rrezik për shkak të koronavirusit
05/08/2020 21:31
​Britania e Madhe ofron ndihma për Libanin
05/08/2020 21:07
Momenti prekës/ Shërbëtorja mbron në kohë rekord vogëlushen pas shpërthimit në Bejrut (VIDEO)
05/08/2020 21:04
​Departamenti i Shtetit: S’ka indikacione se sulmi në Bejrut u krye nga ndonjë shtet i huaj
05/08/2020 21:01
Spanja regjistron rekord të të infektuarve me COVID-19 prej përfundimit të izolimit
05/08/2020 20:53
Bejrut/ Ishte duke mbajtur meshën, momenti kur kisha nis të shembet dhe prifti largohet i tmerruar…
05/08/2020 20:43
Facebook prezanton klonin e TikTokut, Instagram Reels
05/08/2020 20:33
Shpërthimi në Bejrut/ Shkon në 135 numri i viktimave, mbi 4 mijë të plagosur
05/08/2020 20:00
Ulërima e panik/ Momenti kur gazetarja e BBC bie në tokë pas shpërthimit gjatë intervistës live (VIDEO)
05/08/2020 19:33
Rreth 10 milionë afganë besohet se kanë qenë të infektuar me koronavirus
05/08/2020 19:31
​SHBA/Të paktën pesë të vdekur në stuhinë tropikale
05/08/2020 19:11
Lajm i mirë nga Bejruti/ Momenti kur burri nxirret i gjallë nga rrënojat (VIDEO + FOTO)
05/08/2020 18:47
Ekonomia e Suedisë përballon më lehtë koronavirusin
05/08/2020 18:40
​Turqia me masa të reja antiCOVID-19 pasi tejkaloi pragun kritik
05/08/2020 17:46
Pamje të rënda/ Korridoret të mbuluar nga gjaku, tmerri brenda spitaleve në Bejrut
05/08/2020 17:36
Po bënte fotot e dasmës/ Momenti kur nusja largohet me vrap në momentin e shpërthimit në Bejrut (VIDEO)
05/08/2020 17:26
Shpërthimi në Bejrut/ Rrëfimi prekës i të mbijetuarës: Burri kishte mbetur nën rrënoja, kishte xhama kudo…
05/08/2020 16:50